- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
1
Mam pytanie.
Jestem teraz na etapie kupna Audi TT N8. Mowa o wersji benzynowen 1.8 o mocy 180 koni.
Ma ktos z was taki samochod? Co mozecie powiedziec o awaryjnosci? Jakis najwiekszych wadach tego wozu? Kazda opinia mile widziana.
8
@liberoFCB Największą wadą jest to,że pizza Ci się nie mieści w środku.
0
@liberoFCB nie lepiej poszukać jakies 2.8-3.0 w gazie? a6/a4?
0
@liberoFCB Mój znajomy mechanik naprawial takie autko. Ogólnie to rozrząd a razem z nim kilka innych rzeczy poszło się je....c.on twierdzi że nigdy takiego auta nikomu nie poleci.przy takich gabarytach prędkość koło 200 =fruwanie.silnik mocny i zwawy ale wykonanie i bezawaryjnosc to inna bajka.on odradza, ja powiem Ci tylko tyle że nigdy nie kupiłbym takiego audi bo marka ma duże lepsze modele,a laski to i na stara a4 poleca byle ładnie blyszczala
1
@Kibic1985 My sie nie rozumiemy. Szukam samochodu malego, ale ktory da mi mozliwosc sportowej jazdy. Nie wyrywam lasek na samochod.
0
@liberoFCB Sportowa jazda nie oznacza sportowa sylwetka auta.seat Leon pierwsza wersja 1.9 bodajże.pocisk i dużo lepszy od audi.
0
@Kibic1985 Tak, na bank seat leon z 110 koniami zapewni Ci chociaz po drobnej czesci sportowa jazde... no stary. TTka oprocz sportowej sylwetki ma tez odpowiedni motor pod maska.
Czekam na jakies konretniejsze opinie na temat Audi TT N8
0
@liberoFCB Są 160 konne.nie pamiętam pojemności. Po co pytasz jak już decyzję podjąłes?wiem to co powiedział mi mechanik i co widziałem czyli audi tt z tym silnikiem szybko i łatwo się psuje.moze popatrz za inna pojemnością. Tyle ode mnie