- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
0
Opłaca sie wymienić Lumie 535 na Samsunga Grand Prime ,kolega mi proponuje taki deal/?
2
@SkateMati1 Bierz zanim się rozmyśli :D
0
@SkateMati1 dokładnie , Lumia umiera :) i brałbym bez zastanowienia :P
0
@SkateMati1 Nigdy w życiu. Po pierwsze Microsoft jest stabilniejszy w porównaniu z galaxy prime. Prime robi lepsze zdjęcia ale poza tym i parametrami na papierze według mnie przeważa lumia. Chyba ze Windows Ci sie znudził. Ja miałem oba telefony niedawno zamieniłem 535 na iPhona. Nie żałuje ale radzę Ci pozostać przy tej lumii:)
1
@Misiog18 Umiera nazwa. System nie padnie. A ten prime to mega średniak. W sumie tak jak lumia 535 ale stabilnością działania prime jej nie dorównuje.
0
@SkateMati1 Zostan na Lumii. Ten Prime muli bardziej, niż tansza konkurencja, ale touchwiz zobowiązuje.
0
@Misiog18 Jak android to Nexus/Moto, nakładki nigdy nie będą lepsze, mimo bajerów.
0
@SkateMati1 Windows Phone to nie dzisiejsze czasy, ja bym brał tego Grand Prime nawet z dopłatą. Android > Windows Phone tyle w temacie
0
@Punisher1989 coś Ty ;) w końcu padnie i system , przestaną go wspierać :) Microsoft sam nie ukrywa tego że leje na ten system bo oni jak narazie na Tym tracą , A lumia 535 może na 8.1 chodzi dobrze ale jak wskoczy na 10 to i tak praktycznie będzie jak na androidzie wiem , bo sam miałem 535 ;) a co do Andka i grand prime to jest okej , tylko trzeba pościągać kilka apk , np ja używam cc cleaner i bodajże battery 360 i nie narzekam na moją SP ;)
0
@LinekPark tylko zobacz na to że system upada ... w końcu developerzy i ludzie od aplikacji na windowsa phone/mobile , przestaną go wspierać no bo po co .
0
@Misiog18 Ja miałem na 535 windowsa 10, miałem go ok roku i było wszystko ok. A dużo z funkcji tel korzystam. Wiadomo jak kto woli. Ale jeszcze przez jakiś czas Windows 10 będzie wspierany:)
0
@Misiog18 Tylko,, że ten Sammy to jeden z większych syfów w historii. Nie wiele ludzi go poleca. Lepiej zostać na Lumii, bo chociaż działa.