- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
0
Telewizja w Wielkiej Brytanii nie pokaże meczu Barcelony z Realem, ponieważ jest zakaz transmitowania meczów w soboty między godzinami 14:45, a 17:15 tamtejszej strefy czasowej...
0
@zdzidek2 A jeszcze niedawno czytalem, ze godzina meczu zostanie ustalona tak, by dla wszystkich byla dobra. :D
0
@pawelfcb2010 Anglicy sami się załatwili takim prawem, nikt im nie kazał wprowadzać takiego zakazu :P
0
@Nigaki Przecież jak jesteś fanem jakiegoś klubu z miejsc 1-5 o i tak nie zobaczysz wszystkich spotkań nie ważne gdzie w TV tylko stadio a to wyniesie dużo więcej hajsu 1 mecz jak miesieczne abo.
1
@pawelfcb2010 A ja czytałam, że godzina jest ustalona tak, żeby pasowało Chińczykom
0
@Nigaki Tak się załatwili, że mają pełne stadiony...
0
@Klaudix Jakis czas temu byla wypowiedz, ze godzina bedzie dopasowana tak, zeby kazdy mogl obejrzec o dogodnej porze. Widocznie chodzilo o kazdego Chinczyka :D
0
@mkord Coś za coś, chcieli pełne stadiony to muszą się liczyć z tym, że nie zawsze inne mecze będą ustalane pod nich.
0
@pawelfcb2010 Mecz będą mogły obejrzeć obie Ameryki, Afryka, Europa(tak, Anglicy też, mają przecież Internet, jak ktoś będzie chciał, to obejrzy), a także Azja i Australia. W żadnym z tych miejsc nie bedzie wtedy środka nocy, więc więcej osób obejrzy, co da więcej pieniędzy. Anglikom nic się nie stanie, jak raz nie obejrzą tego meczu w tv, skoro tak im zależy na pełnych stadionach.
0
@Nigaki W Japonii będzie 2 w nocy :)