- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
14
Aleix Vidal nie wziął udziału w dzisiejszej kolacji zorganizowanej przez Barçę z okazji zdobycia Złotego Buta przez Luisa Suareza. [MD]
34
@Gaucho Najadł się wczoraj orzeszków na meczu, to nie był głodny :P
2
@Gaucho No to wiemy kogo żegnamy w styczniu :( niestety. Myślałem, że da sobie radę. No szkoda :(
0
@Barcelon10 Neymara? Bo jego też nie było :D
0
@Nigaki Neymar na jednym ze zdjęc jest.
5
@Nigaki http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20161020/411168043549/la-cena-del-fcb-en-imagenes.html#1
3
@Nigaki Nie było?
https://pbs.twimg.com/media/CvPT0XfWAAAJtg3.jpg
2
@Kredon Aleix nie uczestniczył w kolacji, bo stał jako ochroniarz :p (zdjęcie 7). Co ta Antonella tak swobodnie się wita xd
0
@Gaucho Ale nie został zaproszony, czy nie wziął udziału z własnej woli?
0
@Gaucho Ło patrz, oszukali mnie na tumblru :D Biję się w pierś w takim razie.
2
@fc_barcelona_1899 Zaproszeni byli wszyscy, więc raczej to drugie
0
@Gaucho Najadł się hot-dogów na trybunach CN i takie tego efekty. ^_^
0
@Nigaki Tak czy inaczej raczej odejdzie, a szkoda :( Jego kariera mogła się potoczyć inaczej :(
0
@Barcelon10 Chryste Panie, skończcie biadolić. Gdy występował, to grał słabo, musi być coś z nim nie tak, skoro Lucho woli wystawiać Mascherano na PO niż jego.
0
@sewciu50 Jak dla mnie grał w miarę dobrze, ale to dlatego, że siedział pół roku i do tego jeszcze teraz ciągle siedzi i siedzi, jak ma złapać rytm meczowy??? Aleix nie jest słaby, tylko za mało grał/gra. Nie wiem co Vidal robi na treningach, ale szkoda mi go, bo to był jeden z najlepszych w lidze bocznych obrońców/pomocników, ale masz swoje zdanie i to szanuję :)