- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
3
Suárez, Varo, Nili, Martínez, Borja López, Tarín, Marlon, Moisés, Sarsanedas, Xemi, Carbonell, Perea, Aleñá, Gumbau, Abeledo, Alfaro, Mujica, Dani Romera powołani na jutrzejszy mecz rezerw.
Fali i Vilanova poza kadra decyzją trenera, Kaptoum i Cardona kontuzje, Palencia zawieszony a Paik na reprezentacji.
Czyli Marlon nie znajdzie się w kadrze pierwszego zespołu na Valencie. A to oznacza, że jedynym obrońcą na ławce będzie zapewne Mathieu.
0
@Razorek Denis Suarez? W Villarealu pan piłkarz i kluczowy zawodnik, a u nas musi grać w rezerwach. Szkoda trochę. Chyba, że jest jeszcze 3 Suarez
13
@daniel191 Serio czy troll?
1
@daniel191 Jose Aurelio Suarez - 20 letni bramkarz ;)
2
@daniel191 Pomijając wszystko niektórzy powinni sobie wbić do głowy. Kto gra w pierwszej drużynie nie ma PRAWA wystepowac w Barcy B. Przepisy stanowią jasno.
0
@MarioVeB! Ma prawo - może być przesunięty do rezerw (np. karnie) :P
4
@GregSTG co ty za bzdury opowiadasz?
3
@MarioVeB! No prawie masz racje. Źle sformułowałeś wypowiedź. Mianowicie ten kto jest ZAREJESTROWANY jako gracz Barcy A w rezerwach grać nie może. Przecież zawodnicy Barcelony B mogą grać w pierwszej drużynie i potem wrócić do zespołu B. Nie czepiam się tylko uściślam dla tych, których (słusznie) próbujesz uświadomić
0
@MarioVeB! Lol - A Valdesa to nie przesunęli w ManU do rezerw? Albo teraz "Szwajniego"?
2
@GregSTG Ty tak poważnie?.. W Hiszpanii są inne przepisy niż w Anglii. Tu nie zrobisz "klubu kokosa"
0
@GregSTG Inny kraj, inna liga, inne przepisy.