- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
0
Powiedzcie mi jak to jest z ta bramka. Dlaczego wszyscy mowili, ze bramka zostala spalona? Przeciez Messi oddal strzal, Suarez nie bral udzialu w akcji (pilki nie dotknal). Czy w przepisach jest, ze zawodnik nie moze zaslaniac bramkarza? Jezeli tak to dlaczego napastnicy przy rzutach wolnych wlasnie stoja w murze? Nie po to aby zaslonic?
3
@liberoFCB Absorbował uwagę bramkarza.
0
@liberoFCB Absorbował bramkarza i byl na pozycji spalonej. Nowe przepisy mowią, ze w takiej sytuacje odgwizduje sie ofsajda.
1
@kamson24 Żadne nowe tylko zawsze tak było. A to, że sędzie uznał to zwykła interpretacja - pewnie nie widział, że Luis zasłaniał widok bramkarzowi.
0
@GregSTG wczesniej widziałem, wiele bramek takich sędzia puszczał
0
@kamson24 Co nie znaczy, że nie było takiego przepisu. Jedno słowo - interpretacja.
0
@Misiu1986 Smiesznie to brzmi. Jak w wypadku karnego bramkarz przeciwnej drużyny będzie napiętą*** pajacyki i bramkarz to zauważy to tez absorpcja?
0
@liberoFCB Suarez brał udział w akcji.- dotyk piłki nie jest konieczny. Stanie na linii strzału jest braniem udziału w akcji
0
@liberoFCB Moze zasłaniać bramkarzowi - tylko nie moze byc na pozycji spalonej - bo wówczas juz bierze udział w tej akcji
0
@liberoFCB Wczoraj w meczu Milan- Juve nie uznano bramki w podobnej sytuacji.Tam dobrze widać jak bramkarz Milanu nie rzuca się za piłką , tylko czeka , co zrobi napastnik.Ale to nie Hiszpania.
0
@barcadreed Wszystko już wiem. Jakoś nie wiedziałem za bardzo jak to jest z takimi sytuacjami. Jakby w Hiszpanii był sędzia bramkowy to wtedy mógłby dać znać głównemu, że Suarez absorbował uwagę bramkarza. Bocznemu było ciężko to zobaczyć.
0
@liberoFCB Główny powinien widzieć, że Suárez był na linii strzału. Tylko zapewne liniowy nie ogarnął, że w takiej sytuacji tez jest spalony...