- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
0
Jak to jest z tym sponsorem? Chevrolet bodajże daje United chyba sporo więcej, dlaczego my dostajemy "tylko" te 60 mln?
0
@Bamek94 taki zarząd co zrobisz, nic nie zrobisz.
0
@Bamek94 Chevrolet płaci 54mln United ,ale patrząc gdzie dzis jest Barca a gdzie United różnica piwinna byc sporo wieksza,czyli Japończycy powinni dac wiecej .
0
@Bamek94 "Chevrolet, którego logo będzie widoczne na strojach meczowych, co roku będzie wpłacał do kasy klubu z Old Trafford 53 mln funtów."
The Telegraph
0
@Bamek94 Spróbuję Ci to na szybko zobrazować :) Barcelona rząda powiedzmy 80, a sponsor chce dać 60. No to sponsor oferuje 60 + 10 dla zarządu, na co Bartek i spółka chętnie przystają, prosty mechanizm, prawda? Sponsor jest 10 milionów do przodu i zarząd 10 mln bogatszy - wszyscy zadowoleni
0
@Bobo25 zauważ, że tam jest napisane 53mln funtów więc jakieś 61mln EURO podstawy. Barca trochę zlamiła.
0
@HeIIboy Wiem że tam podane są funty, właśnie dlatego podałem ten cytat.
0
@Tom30 Zgadza się, tylko że United dalej ma wielką renomę i dlatego ma dobre umowy sponsorskie.
2
@Bamek94 Chevrolet = Ameryka
Glazerowie = Ameryka
0
@kuba1624 Dokładnie, ale Barca chyba też ma dobrą renomę, a dodatkowo regularnie zdobywa trofea, więc chyba dostała od sponsora trochę za mało prawda? Real wykręci taki hajs z umów, że głowa mała.
2
@HeIIboy 55 mln tylko z koszulki meczowej. A zarząd potwierdził że pracuje nad kontraktem na koszulkę treningową.
0
@EzioAuditore Przecież United też treningowe koszulki ma od innego sponsora :)