- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
14
Mam nadzieję, że Lucho pewien fakt widzi i nigdy więcej nie popełni takiego błędu, a mianowicie - kiedy z jakiegoś powodu nie będzie Leo, nie posadzi Iniesty na ławce. Przynajmniej jeden z nich musi być na boisku, wtedy gra nie traci na jakości. Pomijam oczywiście takie mecze, jak z Malagą, kiedy obaj byli niedysponowani.
Gomes naprawdę mnie osobiście nie zawodzi, ma potencjał ten zawodnik, a i wejście do drużyny chyba lepsze, jak miał Rakitić. Zresztą pewnie po to Lucho go ściągnął, żeby Ivan miał godnego konkurenta do miejsca w składzie. Liczę, że obecne wyniki się przynajmniej utrzymają, a nawet jeśli City wyszarpie 3 pkt., Ney i Rakitić się "wyczyszczą" z kartek, bo to niesamowicie ważne elementy i dobrze byłoby, by do fazy pucharowej wskoczyli z czystym kontem.
2
@barcafan_89 Tak za około 3 lata z pewnością zabraknie i Leo i Andresa. Zobaczymy jaki "kształt" przybierze wtedy nasza drużyna.
0
@TKK Strach pomyśleć :)
1
@TKK Zejdziemy na psy, jeśli w ciągu roku ktoś inny poza Leo nie zostanie gwiazda naszej drużyny.
0
@TKK Nie dramatyzuj, akurat Leo to myślę, że jeszcze zostanie o wiele dłużej, niż 3 lata :)
0
@Xavifcb6 Cały czas cieszymy się grą i jednego i drugiego, ale trzeba zdawać sobie z tego sprawę, że nasze kolejne ikony - te największe (Messi, Iniesta) za moment będą kończyć kariery. Na pewno wtedy Barcelona będzie już zupełnie inną drużyną. Czas później oceni, czy słabszą czy dużo słabszą. Trudno przypuszczać, że jeszcze lepszą. Czas pokaże jak to będzie...
0
@TKK Weź i to wytłumacz tym ludziom, którym się chociaż da, bo ja jak z niektórymi pisze to widać ze ronda dzieci, które przed monitorem siedzą i sobie myślą "ale mu doje...em swoim komentarzem" Szkoda z takimi pisać.