- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Rzućcie jakimś dobrym filmem żeby zabić czas do meczu.
2
@Gaucho http://www.filmweb.pl/film/Boss-2016-739210
2
@Gaucho Zodiac 150min dobrego kryminału + plus dobra obsada
1
@Gaucho Iron mam 1
Iron mam 2
Iron mam 3
Avengers
Avengers czas ultrona
Lucy
Ted 1
Ted 2
Moje ulubione filmy
1
@Gaucho Żadne komedie, dramaty czy jakieś seriale. Na taką nudę polecam filmy dokumentalne, naprawdę warto niektóre obejrzeć, bo zmieniają nasze wyobrażenie na różne tematy.
1
@Gaucho http://www.filmweb.pl/film/Nerve-2016-738700
0
@kosiarz92 Polskie tłumaczenie od czapy, ale film bardzo dobry - Cranston jak zawsze wymiata :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho Remedium
http://www.filmweb.pl/film/Remedium-2014-706430
1
@Gaucho Wszystkie części z serii ,,Piła " :)
1
@Gaucho Jedna z części zaginionego w akcji lub Oddziału Delta.
0
@Gaucho Niedawno oglądałem Dogville i powiem szczerze że to naprawdę jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. Jak cie odstrasza minimalizm scenografii to polecam Memento albo jakiś inny film Nolana. Lekkie, ale też nie ogłupiające.
0
@sebasek99 A "Przełamując fale" widziałeś? To dopiero siada na psychice (chociaż "Dogville" u mnie jeszcze czeka na swoją kolej), von Trier zawsze idzie na całość.
0
@Ledsbourne Jest na liście do obejrzenia. Chcem się właśnie bardziej zapoznać z twórczościa Larsa, bo po "Nimofmance" go brzydko zaszufladkowałem jako pseudointeligenta i przez to mam trochę zaległości.
0
@sebasek99 Ja jeszcze "Nimfomanki" nie widziałem, tylko "Przełamując fale" i "Melancholię" - ciężkie rzeczy. Gość ma specyficzny sposób robienia filmów i chyba bardzo pesymistyczną wizję świata.