- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
0
Przewidywane składy według Sportu.
https://pbs.twimg.com/media/Cy8hjOrWQAMxn13.jpg
1
@hen0x Według mnie Roberto powinien odpocząć i Arda na lewej flance. No i może jeszcze Marlon pograć ;)
0
@hen0x Mam nadzieje że zamiast Rakiticia zagra Suarez.
2
@hen0x jakaś lipa te składy - po lewej jest, że Rakitić pauzuje za kartki, ale i tak jest w pierwszym składzie :P
2
@nitey Są dwie strony medalu.
Pierwsza. Mecz o pietruszkę. Okazja dla zmienników i na odpoczynek dla kluczowych zawodników.
Druga. Gra i wyniki ostatnio nie przekonują. Lucho będzie chciał za wszelką cenę wygrać i przełamać serię remisów. Zwłaszcza, że to starcie na Camp Nou.
Roberto? Gra ostatnio praktycznie wszystko. Warto byłoby dać mu odpocząć i postawić na Aleixa czy tam nawet Marlona (w tym przypadku Mascherano na prawej obronie, albo formacja 3-4-3 z wykorzystaniem jeszcze Umtitiego).
Rakitic nie zagra, bo wykartkował się z Celticiem. Nie wiem dlaczego jego nazwisko widnieje w ogóle na tej grafice. Przydałby się także odpoczynek dla Busquetsa. Wykorzystanie formacji 3-4-3 mogłoby pozwoliłoby na zrezygnowanie z pivota. Czteroosobowy blok pomocy stworzyć mogliby w takim przypadku Rafinha, Gomes, Denis i Digne. Do tego Messi, Arda i Paco w formacji ataku i może by coś z tego było.
3-4-3: Cillessen - Mascherano - Marlon - Umtiti - Rafinha - Gomes - Denis - Digne - Messi - Arda - Paco.
4-3-3: Cillessen - Aleix - Mascherano - Umtiti - Digne - Gomes - Rafinha - Denis - Messi - Arda - Paco.
4-3-3: Cillessen - Aleix - Marlon - Umtiti - Digne - Mascherano - Rafinha - Denis - Messi - Arda - Paco.
4-3-3: Cillessen - Mascherano - Marlon - Umtiti - Digne - Gomes - Rafinha - Denis - Messi - Arda - Paco.
Któraś z tych formacji plus oczywiście minuty dla Iniesty w drugiej połowie. Tak bym to mimo wszystko widział.