- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1026 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1026 Culés
17
po meczu z Barceloną,wszyscy piłkarze Realu byli w bardzo dobrym humorze i każdy z nich planował spędzenie wieczoru z rodziną lub przyjaciółmi . Kiedy przyjechali do ośrodka treningowego Valdebebas o 22:30,żeby odebrać samochody i wrócić do dom, to jeden z piłkarzy postanowił zostać. Poprosił o struj treningowy i w samotności zabrał się do pracy. Tym zawodnikiem był James Rodrigues, który w :el Clasico: nie zagrał ani minuty i postanowił zmierzyć się z trudną sytuacją właśnie w taki sposób. Nikt go do tego nie zmusił ani nie prosił. To zachowanie Kolumbijczyka pokazało że, James wciąż chcę walczyć o grę w Realu i zamierza to osiągnąć przez ciężką pracę.
szkoda Jamesa bo zapowiadał sie super a w Realu się marnuje
0
@kulek22 Czy James był na tej fotce grupowej zawodników po meczu ?
1
@kulek22 Kolejny który się zmarnuje w Realu, szkoda gościa. Pewnie do Anglii przyjedzie lub do PSG tak myślę. U nas też by się przydał, znakomity piłkarz do zastąpienia Andrésa
7
@kulek22 Wszystko fajnie, pięknie, ale ten "struj" razi w oczy :D
3
@barcelonaLM James jako zastepca Andrzeja? Dobrze widze? xdd
7
@barcelonaLM Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?
0
@JimMorrisonFCB Za dużo w FIFE grasz, to już każdy piłkarz musi mieć drybling jak Messi?
2
@Aerox Nie mam czasu grać w gry.
W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.
I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.
0
@kulek22 Milan i OM potrzebują wzmocnień i graczy na teraz. Wypchali bydło od koryt, rozpoczyna się nowe rozdanie, tam by się sprawdził wg mnie.
0
@Bamek94 rzeczywiście razi w oczy
0
@kulek22 Real przyzwyczail do marnowania pilkarzy. Zmarnowali z rozmachem Dudka, Kake teraz marnuja Jamesa. Nic nowego.