- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
34
Napoli może namieszać? Drużyna, która do ostatniej kolejki walczyła o wyjście z grupy z takimi zespołami jak Benfica i Besiktas "może namieszać"? Drużyna, która w krajowych rozgrywkach zajmuje 4 miejsce "może namieszać"? CO JA W OGÓLE CZYTAM...
0
@Mazi Ja czytam, że z PSG będzie bardzo ciężki bój bo mecz za 2 miesiące i mogą być w TOPowej formie, czytam, że ludzie nie będą zdziwieni jak Arsenal przejdzie Bayern.... Właśnie jakiś wysyp pseudo ekspertów po tym losowaniu się zrobił.
1
@Mazi Wcale Real nie będzie miał takiego spacerku, moim zdaniem Napoli jest dużo lepsze niż Leicester czy Monaco. I jeszcze dodatkowo można im kibicować, bo gra tam dwóch Polaków. A co do rozgrywek krajowych, LM rządzi się swoimi prawami, Wolfsburg też mieli roznieść, a wystarczyłaby jedna bramka na Bernabeu i byłoby po Realu. Nikt jeszcze nie awansował przed meczem.
4
@bixmix W sumie to po co grać? Dajmy już Real, Barce i Bayern do 1/4. Futbol przecież jest taki przewidywalny...
0
@Adamski69 Typie skończy już proszę.... Dla mnie Barca spokojnie wygra dwumecz tak samo jak Bayern, dla Ciebie Barca będzie miała ciężko i nie zdziwisz się jak Arsenal wyeliminuje Bayern i tyle, po co dalej drążyć ? Jakbym Cię znał to bym się założył o stówę czy coś innego i byłbyś w plecy, a tak możemy aby wymieniać się swoimi racjami, a przekonamy się kto je ma w lutym ;) Hahahah już wiem czemu tak drążysz: bo kibicujesz Arsenalowi i się przekonujesz, że mają szansę pokonać Bayern. No powiem Ci, że tyle Ci pozostało ;) Współczuję ;)
1
@bixmix Dlaczego Arsenal nie miałby przejść Bayernu?
0
@tomek256 Bez sensu się kłócić.. Ja już jestem stówe w plecy, bo przecież Bayern, Real i Barca muszą wygrać
0
@Mazi Legia pokazala,ze mozna.
0
@Adamski69 No real jest juz w finale