- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1060 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1060 Culés
0
Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Po miesięcznych praktykach w Hiszpanii, wróciłem do domu, i mówię wam Hiszpania to genialny kraj, mili ludzie wspaniałą atmosfera a przede wszystkim genialna pogoda. Na praktykach nauczyłem się bardzo wiele i każdemu polecam program Erasmus+. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam. :)
2
@inI97estA Na pewno fajne przeżycie. Mam tylko nadzieję, że po powrocie do Polski nie zacząłeś mówić: jak to było po waszemu? :)
5
@inI97estA Orgazmus powiadasz?
1
@kuz Ja znam wersję Erektus:)
0
@inI97estA jesteś na pierwszym roku i już praktyki? :D
0
@inI97estA Który region Hiszpanii odwiedziłeś? Co robiłeś, jeśli można wiedzieć? :)
0
@fllaczek Jestem w klasie maturalnej technikum.
0
@alex_b Byłem w Sevilli, a pracowałem przy elektronice samochodowej.
0
@inI97estA Zostawiłeś jakiś ślad po sobie ? :D
..będzie coś za 9 miesięcy ? :P
..hiszpanki są bardzo ładne .. ;)
0
@inI97estA erasmus tyczy się tylko uczelni wyższych :d
0
@fllaczek Jesteś kolego nie doinformowany ;)
0
@inI97estA "Erasmus (ang. ERASMUS programme) – program uruchomiony przez Komisję Europejską 15 czerwca 1987 obejmujący szkolnictwo wyższe"
"Erasmus+ – program Komisji Europejskiej na rzecz edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na okres 2014–2020. Jest wynikiem połączenia następujących europejskich inicjatyw realizowanych przez Komisję Europejską w latach 2007-2013: Lifelong Learning Programme, programu Młodzież w Działaniu, Erasmus Mundus, Tempus, Alfa, Edulink, oraz programów współpracy z krajami uprzemysłowionymi w dziedzinie szkolnictwa wyższego"
0
@fllaczek http://zspiaski.pl/index.php/inf/proj-eu/nauka-dr-do-sukcesu/praktykiwyjazdy/630-uczniowie-technikum-wyjada-na-praktyki-w-ramach-erasmus tutaj masz przykładową rekrtuacja w technikum w ramach "Erasmus+"
0
@inI97estA Twoja szkoła dostała dofinansowania, z którego skorzystała☺ co nie zmienia faktu, ze z Erasmusem to nie ma nic wspólnego :D
0
@fllaczek To akurat nie moja szkoła ;) Faktycznie nic wspólnego Erasmus załatwił mi praktyki, opłacił wszystko, ale nie ma nic wspólnego masz rację brawo! :)
0
@inI97estA Pieniądze dostałeś z dofinansowania unii a projekt erasmus zajmuje sie jedynie uczelniami wyższymi