- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
6
Stanowski: "Skoro pytacie, to odpowiadam: powodem naszego rozstania jest mój tweet, że powinni zatrudnić Tomasza Hajtę".
Nie, nie jest to śmieszkowanie.
Odnośnie tej sytuacji.
https://pbs.twimg.com/media/C48iQrBW8AAp9R7.jpg
Nieco żenujące, jak dla mnie, zachowanie "szefa" Eleven.
0
@hen0x O co chodzi ?
4
@hen0x Mirosławski to deb.. Jeśli to było powodem usunięcia Stanowskiego...
0
@hen0x Czyli jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o... kompleks małego penisa :D
4
@MaTt_BarcaFan Wyrzucili Stanowskiego ze "Stanu Futbolu". Program nadal będzie w ramówce, ale pod inną nazwą, z innym szyldem, a głównym prowadzącym będzie Święcicki.
Powodem było to, że Stanowski zorganizował na TT żartobliwą sondę w kwestii zatrudnienia w Eleven Tomasza Hajto.
0
@hen0x I tak go nie lubiłem więc nie będę oglądał jego buźki :) A sam pomysł z Hajto równie debilny. A czy to był żart czy nie i tak wszystko jedno ;)
0
@hen0x Ciekawe czy gdyby zamiast Stanowskiego napisał tak Ćwiąkała to czy też Mirosławski by go zwolnił?Bo szczerze wątpię, są równi i równiejsi...
1
@Damian11 Nie zwolnili go, bo tam nie pracował. Po prostu zdjęli jego program z anteny.
0
@hen0x Mirosławskiego po prostu śmieszą tylko jego suche żarciki, które są bardziej żałosne i na siłę niż śmieszne. I jeszcze śmieszne wojenki na twitterze :D
1
@krzychu1526 Mirosławski jest człowiekiem, który ma duże o sobie mniemanie, w rzeczywistości do naprawdę dobrych komentatorów dużo mu brakuje i on jest głównym problemem Eleven