- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
1
Jak dla mnie i tak kilku piłkarzy Barcy, którzy ratują nam d**ę od niemal początku sezonu powinni dostać medal za to, bo dojść do finału CDR i tracić nawet te 7 punktów (o ile Real wygra zaległe mecze) to jest cud istny cud mając takich "pomocników" (celowo w cudzysłowie bo to co mamy w środku pola to można nazwać ...ahh powstrzymam się lepiej). Jeden jedyny pomocnik, który potrafi przyśpieszyć, potrafi zagrać gdzieś dalej niż do kolegi, który stoi 5 metrów od niego, który rzeczywiście POMAGA napastnikom ma 32 lata i gra praktycznie nie częściej niż co 2 mecz i to nie w pełnym wymiarze czasowym własnie z uwagi na wiek i kontuzje więc o czym mowa ? Twierdzę, że nawet zdobywając CDR to będzie MEGA MEGA sukces z taką linią pomocy, a raczej jej kompletnym brakiem, a kolejne okienko transferowe musi zakończyć się kupnem jakiegoś klasowego, ofensywnego pomocnika, tutaj nawet nie ma żadnej dyskusji co do tego, a jeżeli nie kupimy nikogo do środka to kolejny sezon będzie stracony, bo bez pomocy NIE DA SIĘ WYGRYWAĆ meczów (my wygrywamy bo akurat mamy genialne indywidualności, lecz te indywidualności też nie zawsze będą mecze nam wygrywać).
1
@bixmix 1/2 z Atletico to jest geniusz na spolke Messiego i Suareza
1/4 z Sociedad to 1 mecz Neymara i drugi mecz znowu Messi
1/8 z Bilbao - 1 mecz geniusz Messiego z wolnego (z 0-2 bysmy pewnie nie wyciagneli) i koncert tria MSN w rewanzu
0
@mekston Nie od dzis MSN ciagnie wozek o nazwie Lucho. Strasznie razi po oczach brak taktyki. Miec najlepszych napastnikow na swiecie i bazowac tylko na ich indywidualnych umiejętnościach liczac na przeblysk geniuszu ktoregosi. Tragedia. Dziekuje Lucho za to co dla nas zrobil, ale uwazam, ze sie wypalilnie i licze na nowego trenera po zakonczeniu sezonu.