- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Sorry, ale wczoraj to na zawodnika meczu zasługuje bez wątpienia Leo. Starał się z przodu, często jego zagrania były blokowane, ale i tak miał dobre spotkanie. No i 2 bramki, co automatycznie idzie w górę.
Gdyby nie to zachowanie Matsa przy bramce to stawiałbym na niego, jednak to bardzo obciąża jego konto. Oczywiście, dzięki jego genialnym paradom nie straciliśmy bramek. Mimo wszystko bardzo dobry mecz, jednak na zawodnika meczu bym nie postawił.
Roberto - Kryminał - kolejny mecz. I to z Leganes!!!! Jego strata była tragiczna, jednak chciałbym zauważyć, że Barca kolejny raz nie wyciągnęła wniosków z pressingu, który zakłada rywal.. Mats uporczywie rozgrywa do obrońców. Jego podanie do Roberto moim zdaniem też było kompletnie niepotrzebne. Idealną miał pozycję na wybicie. Co zapewne zrobiłby Jasper.
Gomes- Kryminał - nie mam już siły pisać o tym zawodniku i nawet jego obrońcy nie mają chyba już nie mają argumentów..
Rakieta - 1/2 Kryminał - jego dośrodkowania z bardzo dobrych pozycji było tragiczne.. jednak miał kilka fajnych akcji. Za mało jednak..
24
@NGRonnie10 Obwinianie Niemca za gola, to według mnie głupota. Miał po prostu pecha, że piłka prześlizgnęła się pod nogą, a zrobił co mógł. Cały czas ratować nas nie będzie. Messi i Neymar zagrali na znośnym poziomie, natomiast najlepsi byli Ter Stegen i Rudy.
1
@kLVeB Sorry, ale ja się z tym nie zgodzę kompletnie. Dlaczego zatem bramkarz jest obwiniany o to, że minie się z piłką po dośrodkowaniu? Przecież ma pecha, że piłka sie prześlizguje pod ręką? Dlaczego napastnik jak nie trafi w piłkę z paru metrów? Bo się piłka niefortunnie prześlizguje.. błagam. Mats zagrał świetny mecz, ale to był jego błąd spowodowany przez głupią stratę Pupilka. Obiektywności trochę.
Leo na poziomie znośnym? Yhym..
8
@NGRonnie10 Mijanie się z piłką po dośrodkowaniu, to zła ocena sytuacji. Tutaj natomiast Marc zrobił, co do niego należało. Przeciwnik złapał go na wykroku, ale i tak wyprostował nogę do maksimum. Nie jest bocianem, żeby wykręcać kolana w drugą stronę.