- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
10
Ci, którzy twierdzą, że Barca na 100% nie sprzeda Gomesa, gdyż:
1. Rozegrał u nas dopiero jeden sezon
2. Kosztował 35mln euro (ze zmiennymi więcej)
3. Jest młody
Ad.1 Ibra również rozegrał u nas tylko 1 sezon
Ad.2 Ibra kosztował ponad 69mln euro
Ad.3 Ibra przychodząc do nas również nie był stary (27 lat)
Pomijam już kwestię, że Ibra pokazał u nas więcej niż pokazuje Gomes.
28
@LuisSalvano Ibra miał kose z trenerem i nie potrafił pogodzić się z drugoplanową rolą (efekt Messiego).
1
@maniachp Nie wiadomo, co nowy trener Barcy sądzi o Gomesie. Być może, jeśli Barca faktycznie sprowadzi topowego pomocnika, nie będzie widział dla niego miejsca. Dla mnie z młodych to wyróżnia się tylko Rafinha i to jest mój faworyt. Jakby przyszedł Veratti / Thiago, to można byłoby rotować pomocą na różne sposoby, nie tracąc na jakości.
5
@maniachp Gomes ma kosę ze wszystkimi kibicami i nie umie grać. (Efekt za bardzo wymagającego klubu)
0
@LuisSalvano Co nie zmienia faktu, że sytuacja Gomesa nijak ma się do tej, w której był Ibra.
0
@LuisSalvano Akurat casus Ibry to jest zupełnie inna sytuacja. On nie lubił Pepa - a Pep go nie chciał w drużynie - zwykły kaprys zarządu, którego organizm Barcy nie przyjął i sprzedaż była obowiązkiem.
W obliczu jeszcze zmiany trenera w lecie - AG na 99,9% zostanie.
4
@mariousz9Logiczny Kibice narzekają na 3/4 zawodników.
0
@LuisSalvano Gomes bylby idealnym zmiennikiem Busiego. Tylko ze nie za tą cene..
0
@mariousz9Logiczny Turan też miał kose z kibicami, tak samo Vidal i nie wylecieli to pierwszym sezonie gry :)