- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
2
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
0
UWAGA mieszkańcy Warszawy i okolic!
Czy byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem do pubu Zielona Gęś (przy samej stacji metra Pole Mokotowskie, więc w świetnym miejscu) na najbliższy mecz LM (Juve - Barca)? Myślę, że po pierwsze fajnie byłoby się poznać i zintegrować z paroma osobami z tej strony, po drugie obejrzeć meczyk w gronie kibiców Barcy, mając na sobie koszulki / szaliki klubowe :) Jak ktoś jest chętny, to niech wpisze się pod tym postem. Dzień przed meczem oraz w dniu meczu wyślę na priv potwierdzenie każdemu, kto się wpisał.
I prośba do redakcji. Jeśli to nie problem, pozwolę sobie ten post wrzucać raz dziennie, aby dotarł do jak największej liczby osób.
PS Mam już 6-7 osób :)
0
@LuisSalvano Dam znać właściwie przed samym meczem :)
9
@LuisSalvano Widze to juz na Rambli chyba 10 raz, skoro masz maly odzew do tej pory to nie sadze ze to sie zmieni, przestan spamowac
6
@fcbfan1993 Wyjaśnił o co chodzi, jaki masz problem?
25
@fcbfan1993 Mały odzew? 6-7 osób to mały odzew? Ja się więcej niż 10 osób nie spodziewałem (biorąc pod uwagę różne czynniki). A wrzucenie jednego postu dziennie chyba nie powinno Ci przeszkadzać. No chyba, że nie masz innych zmartwień. Poza tym, nie każdy zagląda tutaj codziennie i o każdej porze dnia. Jakbym wrzucił to ogłoszenie raz, to by za moment przepadło w gąszczu innych postów.
0
@LuisSalvano Ja niestety nie dam rady. Praca na noc -_-. Jednakże jeśli twój pomysł wypali można spotkać się też na rewanż, albo na inny mecz ^ ^
0
@LuisSalvano Jakbym był z Warszawy to bym się chętnie spotkał; )
0
@MaTt_BarcaFan Gdyby nie to że w Poznaniu jestem ;(
0
@Danny Gaucho Oczywiście, że tak. Jak wypali, to wymienię się z ludźmi numerami i można częściej tak chodzić ;)