- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
5
My się interesujemy Griezmannami czy Dybalami na prawym skrzydle, a w Milanie biega sobie taki Suso, który raczej 100 milionów by nie kosztował a na tle innych grajków Milanu wygląda wręcz kapitalnie.
1
@Homeopata8989 Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.
0
@JimMorrisonFCB Gomes w rezerwach Barcelony nawet by tak nie wyglądał
0
@JimMorrisonFCB Trololololololo?
Tam jest spora szansa na LE. Mają niezłą kadrę, a główny kreator jeszcze nie gra. Gomes by tam nie miał za wiele do powiedzenia, Pasalicia, czy Locatelliego by nie wygryzł.
0
@LinekPark Ja wiem, ze lubisz Milan, ale w tej chwili to mogą aspirować co najwyżej do miana europejskiego średniaka i nie ma tam zbyt wielu naprawdę klasowych piłkarzy.
0
@JimMorrisonFCB Ale nie jest tak źle, żeby gracz, co miał 1 sezon tylko niezły by się tam wyróżniał. Gomes by błyszczeć musiałby grać w Crotone.
1
@JimMorrisonFCB Ta Gomes nawet w Valencii niczym się nie wyróżniał...
0
@LinekPark No może trochę przesadziłem, ale faktem jest że Milan w tej chwili to co najwyżej europejski średniak.
0
@JimMorrisonFCB Na razie tak, ale przerwano 5 lat posuchy i wygrano Superpuchar z Juve, gdzie Suso przyćmił Dybalę w bezpośrednim starciu będąc głównym architektem trymfu. Nawet, jeśli Chińczyki jednak nie kupią ich, to mają wielu dobrych i młodych graczy. Mając Deulo i Pasalicia na stałe mogą myśleć o wyjściu z grupy w LE i pudle w lidze. Byle wreszcie nie było plagi kontuzji w połowie sezonu.
0
@LinekPark Akurat z Deulo to mam nadzieję, że Barca go wykupi, 12 mln EUR za takiego zawodnika przy obecnych standardach rynkowych to praktycznie promocja.