La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

2

Jak myślicie w których meczach do końca ligi będzie najciężej wygrać?

Gdybyśmy do końca grali składem jak Sevilla, to jestem w stanie wygra wszystkie spotkania, niestety pewnie Neymar zostanie zawieszony a Enrique uparcie postawi na Mathieu i Gomesa.

Najgorzej będzie przecierpieć gdy przegramy ligę, przez śmieszne porażki z Malagą i Deportivo. Cóż jeśli nie wygramy ligi świat się nie zawali, triumf w LM i Pucharze na pewno by załagodził tą porażke ligową.

Mimo wszystko jeszcze nadal wierze w wygranie ligi, ale obawiam się, że przynajmniej jeszcze z dwa spotkania zagramy jak z Malagą. Real spokojnie może stracić pkt chociażby z Celtą i Sevilla (jeśli wróci im forma), ale co z tego jak doczekamy się tej straty a i tak Barca tego kolejny raz nie wykorzysta.

Nie wygląda to dobrze, ale jeszcze szansa pozostaje.

Dla mnie mimo wszystko klub zawsze na pierwszym a dopiero potem puchary. . Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?