- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 784 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 784 Culés
49
Real wychodzi na Gijon z dokładnie 1 graczem podstawowego składu (Ramos) i dwoma w obecnej sytuacji kadrowej (jeszcze Nacho, ze względu na kontuzje Varane'a i Pepe).
To pokazuje siłę ich ławki - nie wyobrażam sobie Barcelony, która wychodzi w analogicznym składzie...
0
@Eric_Abidal_22 Siłe Realu zobaczymy dopiero na meczu tym. :D
1
@samueleto ogolnie w tym sezonie Real tracil punkty w meczach w ktorych grala podstawa. W tych spotkaniach gdzie grali rezerwowi / pol rezerwowi Real wychodzil obronna reka (a czesto byly to tez wyjazdy)
0
@Eric_Abidal_22 Serio mylisz ,że gdyby nie kontuzje wyszli by takim składem?
Przecież w Barcy można zrobić podobny skład.
5
@MarioVeB! Mozna zrobić podobny skład, który nadaje się do 2 ligi. Ich rezerwy są kozackie, nie ma to tamto :)
0
@witampanagenerala tak tak kozaćkie ehe :v Kolejna śmieszna hiperbola :D
0
@mekston Tak. Pamietajmy jednak ze Gijon urywał juz punkty Sevilli i Valencji np. A teraz w dodatku jest walka o utrzymanie.
0
@witampanagenerala Cillessen
Vidal, Mascherano, Mathieu, Digne
Samper
Gomes, Suarez
Rafinha, Paco, Arda
0
@mekston Tak. Panietajmy jednak ze Gijon juz urywał punkty np Sevilli i Valencji. W dodatku walcza teraz o utrzymanie.
1
@Mazi Widzisz, wasz problem to to, że patrzycie na nazwiska. I co mi po tym Mathieu, Masche, Vidalu z kontuzją, samperze którego u nas nie ma, Gomesu który jak nasi rządzący "I have no idea what im doin", Rafinhi ktory leży w szpitalu??? W Realu nie masz nazwisk na ławce tylko młodych chłopaków, którzy zapieprzają momentami lepiej niż 1 drużyna, więc wolę zdecydowanie takich piłkarzy, niż zasrańcow z wielkimi nazwiskami.