- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
2
Teraz pytanie co z Munirem, bo Valencia go nie wykupi a również może być zmiennikiem na skrzydłach. Ponadto uważam że Munir jest lepszym piłkarzem niż Deulofeu.
1
@Zeidarusek Jak Real, trzeba 2 dobrych 11. Obaj z Paco na zmienników.
0
@Zeidarusek Odwazna teza.
1
@Zeidarusek Nie jest wcale powiedziane, że Valencia go nie wykupi. Chciałbym przypomnieć, że jest ich najlepszym strzelcem w tym sezonie. O miejsce w Barcelonie będzie dla niego jednak ciężko. Deulofeu jest lepszym skrzydłowy, a Paco jest lepszym napastnikiem. Definitywna sprzedaż z możliwością odkupienia (jak w przypadku Gerarda), niekoniecznie do Valencii, tak bym to widział.
0
@hen0x Valencia woli wykupić Zaze niż Munira
0
@Zeidarusek Zazę to już chyba wykupili. Tam jest taki grajdołek, że wszystkiego się można po nich spodziewać. Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie, może i Munira wykupią. No a jeśli nie, to na pewno znajdą się inni chętni.
0
@hen0x A faktycznie Zaza wykupiony za 16 milionów euro. Nie wiem co w głowie mają działacze VFC wykupując Zaze zamiast (prawdopodobnie) Munira.
0
@Zeidarusek Mnie tam to wcale nie dziwi. Przez te 15 spotkań Zaza pokazał, że jest naprawdę wartościowym zawodnikiem. 4 strzelone bramki, mnóstwo zostawionego potu na boisku. To naprawdę dobry napastnik. Munir raczej by tam został bardziej w roli skrzydłowego. Nie wiadomo jaka będzie przyszłość Rodrigo po wyleczeniu kontuzji. Nani raczej latem odejdzie (Valencia będzie redukować pensje). Ktoś też pewnie wykupi Cancelo. Wątpię też, żeby na Mestalla został Bakkali.