- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
2
W 1998 roku Real w finale LM pokonał Juve 1:0 po golu Mijatovicia i zakończył dominację drużyny z Turynu w Europie...teraz mam nadzieję,że Juventus awansuje do finału i zakończy marzenia Realu o obronie trofeum LM.
Z bólem serca przyznaję,że byłem wtedy za Realem,bo Juve masakrowało w LM ukochany Ajax i pragnąłem zemsty... :(
1
@norbi77 Nie tylko Ty kolego byles za bia....yyyhhyy...nawet przez gardlo nie przechodzi
1
@Kibic1985 Wtedy objawił się światu Zidane...Rany...jak on kręcił zawodnikami Ajaxu to byłem bliski łez.A potem przeszedl jeszcze do Realu :(
0
@norbi77 Jest pewna różnica, tamten Real dało się w jakimś stopniu tolerować, lubić. Ronaldo (trochę później), Carlos, Zidane, Raul, Suker. Te nazwiska zawsze będą mieć szacunek :)
1
@Qlewer Wtedy tam nie lubiłem tylko Gutiego i Carlosa...no i figo :P
Ale jako zespół byli fenomenalni.Nikt nie miał prawa powiedzieć o farcie,o arbitrach itp.Grali galaktyczną piłkę...zazdrościłem im i cierpiałem widząc wiecznie szczęsliwego brata-kibica Realu.W GD nawet wtedy remis mnie z nimi cieszył...co za koszmarne czasy to były :(
0
@norbi77 dodaj jeszcze ,ze po golu ze spalonego predraka, Juventus dominowal , ale przegral z Borussia 3-1 poprzedni final , tak wiec.
0
@poeticus3 Tak,ale 3 x z rzędu byli w finale LM i grali piękną piłkę.
0
@norbi77 najlepsza w 1997 roku,96 na dorobku, 98 obrona , obrona i i del piero, w 1998r w finale z realem przejeli troche ich styl grania i to bylo bledem.97 r. kadra mega to wtedy rozjechali, ubili ajax, bardziej niz materacy real;), a 98 rok w polfinale monaco pokonali wyraznie.