- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
0
Pytanie skierowane raczej do Panów :D
Jaki samochód możecie mi polecić ? Szukam czegoś z lat 2006 - 2009 do max 30 tys. Chodzi mi o coś z zacięciem sportowym ale niekoniecznie o golfa czy passata xD
1
@staske BMW E60 albo E90?
Może Opel Insignia?
0
@staske Mondeo. Swietne zawieszenie, dużo przestrzeni i niezłe wyposażenie. Propo Deatwing112 też dobre. Może też Focus? Astra 3 drzwiowa 1.8, 2.0 benzia i 1.9 diesel dobrą opcją. Peugeot 407 coupe można by rozważyć. W tej cenie dostaniesz Megane II RS. Renia umie w szybkie w hatchbacki. :)
PS
Cieszy mnie, że są tu ludzie, co nie ubóstwiają VieśWagena i VAGów. Piona! :D
0
@LinekPark Dzięki dzięki :D Myślałem tez np o Mazdzie 3 150km w benzynie :)
0
@staske Rocznik 97 i kolejny co bank okradł? :D
Insignia wiadomo, super samochodzik, może honda accord? Te nowsze wyglądają ekstra :D
0
@staske Mazda lubi rudą. Nadkola i kielichy lecą szybciej, niż CR na Maroko. Mają jednak genialne podejście do nowych silników, bo nie chcą turbo, po taniości i łatwo, lecz projektują na nowo używając nowszych i lepszych materiałów w silnikach wolnossących, jak dziko to dziś brzmi... :'( Mają przez to mniej(!) gazów trujących, efektywniejsze spalania, a z osiągami wychodzi podobnie, ale elastyczność jest gorsza. Wracają do regulacji luzów zaworowych. Silniki spalinowe mogą jeszcze trochę pożyć dzięki Mazdzie, albo upaść przy europejski podejściu: "Turbo, wincyj tuuurbooo!".
0
@Bamek94 Nie w tym roczniku te ceny Accroda VII.
0
@LinekPark http://allegro.pl/accord-2-0v-tec-155km-w-skorach-z-niemiec-i6810540805.html
Na szybko przykładzik.
0
@Bamek94 Maska. Lewa i prawa lampa + rogi. Z lewej idzie do góry, cos się działo. Ale z niemiec i to wiele mówi. Handlarz typowy, nie dobry, a są tacy.
0
@LinekPark Nie ma dobrego handlarza, najlepiej sprowadzić samemu. Ze zdjęć nie rozpoznasz, czy maska jest kombinowana, wystarczy, że pada jakoś dziwnie światło i już można się pomylić :D A spasowana jest tutaj raczej dobrze, równo.
0
@Bamek94 Za dużo aut obejrzałem, by tego nie wychwycić, akurat Honda dobrze składa auta.
Sam się namęczyłem szukając tacie vana 7 miejsc... :/ Oglądalismy w dobrej cenie, poniżej sredniej niby dobrego C4 GP i miał duuużoo i nawet więcej wad. Oglądalismy 807 i kilka rzeczy było nie tak za cenę rynkową. Kupilismy ostatecznie drogo, bo 19 za 2005 Zafirę B 1.9 120 bez DPF z OPC Line, ale warto było kupić drożej. Okazji nie ma nigdy, zawsze jest haczyk, a hasło X% bezwypadek oznacza, że bity.