- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
18
Jeśli przyjdzie Valverde to bardzo bym chciał taki składzik.
http://www.futhead.com/17/squads/6336491/
1
@lioney10 + Paco, Munir, Rafa, Denis, Alena, Rakitic lub nowy, Iniesta, Digne, Marlon, nowy, Palencia, Jasper i można Gomesa jeszcze zostawić. Nic więcej nie trzeba.
0
@lioney10 Jeszcze jedynie będzie trzeba zastanowić się nad prawym obrońcą, bo nie wiadomo w jakim stanie Vidal wróci po kontuzji. Transfer kogoś byłby mile widziany i jeszcze trzeba pamiętać o Palencii z rezerw. Co do reszty jestem dokładnie takiego samego zdania, jak ty. :D
0
@lioney10 Spytam z ciekawości, bo nie interesuje się już nowymi fifami. Jak to jest, że Suarez ma 98, a Messi 96?
0
@tomek256 bo Suarez to TOTY oceniony na 98 a Messi karta Hero na CAM oceniona na 96
0
@lioney10 http://www.futhead.com/17/squads/6336743/
Myślę że jednak tak będzie wyglądać skład.
0
@D10SLEO Suarez TOTY, nie TOTS.
0
@D10SLEO powiedz mi jeszcze, co to jest CAM? :D
1
@PatrychoO A no tak, pomyleczka, dzięki za czujność ;)
0
@tomek256 Ofensywy Pomocnik ;)
1
@lioney10 Ja chciałbym coś takiego.
- z Messim w środku http://lineupbuilder.com/?sk=tx35n
- z nowym pomocnikiem i gdyby transfer Dembele się nie udał
http://lineupbuilder.com/?sk=tx35w
1
@DamianVeB11 Dobry skład,ale jednak wolałbym bez Bellerina
0
@lioney10 to ja bym chciał tak, ewentualnie za Walkera jakiś Bellerin czy Sidibe a Vidala zostawilbym do rotacji z przodu :) http://www.futhead.com/17/squads/6337061/
0
@oxo Ja też, ale sądząc po zainteresowaniu ze strony zarządu jest to bardzo prawdopodobna opcja na PO.
0
@BooKeeR To nie Fifa ;p wątpię aby ta formacja wypaliła, Valverde raczej zastosuje 4-2-3-1
0
@BooKeeR O Twój skład już jest świetny :)