- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
8
Teraz Ronaldo jest wśród wielkich: https://pbs.twimg.com/media/DAcI5SjWAAE2JnO.jpg :))
ps: z dystansem! :))
15
@BarcaInfo Jeremyego to ty szanuj, bo gość to ogółem dobry transfer
3
@Publico Douglas też dobry, odkąd go nie ma posypaliśmy się :P
5
@Publico fakt, ze z perpsektywy sezonnu 14/15 splacił się - ALE mozna go bylo kupic sezon wczesniej za mniejsza kase i kiedy byl jednak troche mlodszy. 20 milionow to jednak niemałe pieniadze za gracza jednak dosc sredniego i niemlodego juz.
2
@KhazFCB Żart tak? Bo serio Mathieu to był dobry transfer, jakby był o 7 lat młodszy to byśmy nie musieli stopera kupować
0
@mekston No ale ogółem dobry transfer i ja nie narzekałem :)
1
@Publico Taa, ironia, widocznie słaba :(
0
@Publico dobry choc krotki - bo jednak tylko na sezon 14/15 a pozniej to bez szału.
0
@mekston Co zrobisz jak miał tyle, dla mnie to dobry transfer :)
0
@Publico Dobry transfer to Rakitić, a nie Mathieu. Jeremy to pomyłka transferowa i tyle. To, że strzelił dwie bramki o niczym nie świadczy. Chwała mu za te bramki, ale to tylko tyle. W większości meczów był słabo albo beznadziejny. W innych meczach nie zagrał bo miał kontuzje.
1
@KhazFCB A co kłamię? Jeremy to dobry piłkarz, tylko ignoranci będą tak mówić, bo gdyby nie jego wiek to byłby naprawdę genialny w obronie w Barcy
1
@Granto Jeremy także, nie odbieraj mu splendoru, gość umie grać, tylko no właśnie, wiek, ten wiek, gdyby nie to Barca nie musiałaby kupować stopera
1
@Publico Nie kwestionuję tego, co napisałeś, wręcz przeciwnie popieram w 100% a mój komentarz odnosił się do wcześniejszego mojego komentarza (masło maślane, ale myślę, że zrozumiałeś).
1
@KhazFCB A to bardzo przepraszam jak tak, nie zrozumiałem :)