- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
2
Milik po tej kontuzji chyba nie ma co szukać w tym Napoli.
0
@PheNOmeN Skoro Mertens przedłużył kontrakt, to będzie mu ciężko. Callejon i Insigne też raczej nie odejdą. Na pierwszy skład nie ma szans. Niby mogą go objąć rotacje, ale nie wiem czy mu to wystarczy. Raczej powinien szukać szczęścia gdzie indziej. Może Borussia?
0
@hen0x Mertens na LS, Insignie jako cofnięty Napastnik, Callejon jak PS i Milik na szpicy, tak to powinno wyglądac.
5
@daniel32778 A gdzie Hamsik, Zieliński i defensywny pomocnik?
1
@PheNOmeN Szkoda. Nastawiałem się że w tym sezonie ligowym zobaczę jak strzela co najmniej 15 bramek. Przy dobrych wiatrach to może i by się zakręcił koło 25 goli. Wielka szkoda...
1
@daniel32778 Po co Mertensa zrzucać na skrzydło, jak miał tam gorsze statystyki niż teraz na ataku?
1
@daniel32778 Wywalic Hamsika, bo Milik musi grać?
2
@VEB931 A weź... Mi się ostatnio obrywało jak podałem, że powinien iść grać tam, gdzie będzie mieć pierwszą 11. Milan, OM, LFC - tam by pograł.
2
@LinekPark Miał tam pewny pierwszy skłąd, ale dostał kontuzji. Najpierw na środku próbowano Insigne, potem desperacko przesunięto Belga i bum! Ale fakt. Powinien teraz przynajmniej na wypożyczenie iść, a tak patrze, to mu się nie chce nic robić. Oby to znaczyło, że jest dogadany z trenerem i w następnym sezonie będzie większa rotacja.
0
@PheNOmeN Ostatnio czytałem, że Galatasaray zainteresowane Milikiem. Dodatkowo wymieniany w kontekście zastępstwa za Aube w BVB. W Napoli niestety czeka go ławka