- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1725 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1725 Culés
7
Asensio zapowiada się na dobrego piłkarza...zapowiada się!
Rozegrał dobry sezon w Realu,ale to nie znaczy,że np w następnym nie będzie grał padaki,kiedy ciężar gry spadnie na jego barki.
Ilu już takich było?
Jese miał być nowym Ronaldo po pierwszym udanym sezonie i teraz gdzieś się włóczy po średniakach.I takich było wielu w Realu jak i w Barcelonie,gdzie po dobrym roku znikali potem bez śladu.
U nas Polsce Kapustka miał być gwiazdą światowego formatu i...
Asensio ma "papiery" na gwiazdę,ale z wręczaniem mu już ZP bym się wstrzymał. Jeśli następne dwa sezony zagra na podobnym lub lepszym poziomie to wtedy można uznać,że będzie jednym z najlepszych.
28
@norbi77 Ale wiesz, że to jest juz 3 dobry sezon w jego wykonaniu, i ciągle widac progres
0
@norbi77 Mądre słowa
3
@norbi77 Jese nawet nigdy się nie zbliżył do obecnego poziomu Asensio.
7
@norbi77 Jese zniszczyła kontuzja, obecnie jest przeciętnym zawodnikiem, może nawet za słabym na jakiś dobry klub, a Kapustce wyszedł jeden mecz rok temu na EURO i tyle było po nim, mam nadzieję że jeszcze coś pokaże.
0
@norbi77 Jese to był taki Morata w Realu, jak wchodzil na ostatnie 20 min to robił różnicę, a potem po kontuzji już w ogole cienizna
0
@HueHueszki Pedro Leon w Getafe też mial dobre sezony i potem w Realu gral kupe.
Dopiero w Realu musi potwierdzic,że jest,że będzie gwiazdą,a jeden sezon nic nie znaczy mimo,że to dobry prognostyk .
2
@norbi77 Dokładnie. Trzeba się wstrzymać przynajmniej trzy lata z osądami. W meczu z Macedonią zagrał wspaniale, ale to jest tylko U-21.