- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1060 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1060 Culés
3
Hahaha, co Wy macie z tym Paulinho i Limą? Przecież to oczywiste, że żaden z nich nie przyjdzie. Nie po to prowadzone są rozmowy z Verrattim i PSG, aby przychodzili jacyś przeciętniacy. Rok temu może tak by się stało, ale nie w tym okienku, kiedy Bartomeu pali się grunt pod nogami i wie, że jeszcze jeden złych ruch i wywiozą go na taczce (a może i tak do tego dojdzie). Ratując swój tyłek, dokona głośnego transferu (albo transferów). To, że prasa pisze głupoty, to nie znaczy, że trzeba w to wierzyć. Tym bardziej, że pisze o tym Sport i MD...
3
@LuisSalvano Ja mam duże obawy, że właśnie do pomocy ściągnie taki półśrodek i będzie próbował to "wynagrodzić" sprowadzeniem dodatkowo Dembele. Niestety niektórzy i tak go będą bronić, założę się, że jakby podpisali tego Paulinho to znalazłby się tutaj niejeden, który by stwierdził ze to bardzo rozsądny transfer i dobre wzmocnienie.
2
@Death_voice Kupienie Paulinho i Dembele to beznadziejny pomysł, około 90 mln Euro za Dembele poszłoby w błoto, ponieważ dalej by nie było lekarstwa na pomoc + Iniesta coraz starszy i Ivan "podaj piłkę do tyłu lub do najbliższego" Rakitic, oraz nieudolni rezerwowi jak Denis, Rafinha, Turan i Gomes.
1
@daniel32778 Dokładnie i dlatego się obawiam takiego rozwiązania, a wydaje mi się, że jest bardzo prawdopodobne niestety. Dembele to świetny piłkarz ale obecnie priorytetem powinno być wzmocnienie pomocy.
1
@LuisSalvano A to prowadzenie rozmow z automatu gwarantuje nam transfer zawodnika? No chyba nie, wiec obawy sa.