- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
0
Jak przyjdzie Verratti a żaden pomocnik nie odejdzie to nie widze opcji rozwoju Denisa, Rafinhi, Roberto,Gomesa czy Aleni. Za dużo zawodników na dwie pozycje. Gomes czy Roberto czasem zagra na pozycji Busquetsa ale to i tak mało
6
@QAZ Według mnie, to by pomocników wystarczyło nawet pięciu: Busquets, Roberto, Rakitic, Verratti, Iniesta. Każdy z nich potrzebuje na tyle dużej liczby minut, że ciężko tu jeszcze kogoś wcisnąć do rotacji.
W 08/09 Pep miał do dyspozycji: Xaviego, Iniestę, Toure, Keitę, Sergio i Hleba, który praktycznie nie grał. Rok później została mu tylko ta pierwsza piątka.
Wolne minuty mogliby dostawać zawodnicy z rezerw (przede wszystkim Alena).
0
@GenerałXavi Iniesta/ Roberto/Denis/Rafinha/Gomes/ Alena( jeśli ma wejśc do pierwszego zespołu)
Verratti/ Rakitić/ może Gomes z Roberto ale nie wiem czy dostaną realną szanse jako zmiennik Verrattiego bo niby kiedy? Skoro zostawiamy Rakiete to chyba nie będzie dostawał takiej pensji za 10 spotkań w sezonie
Busquets/Gomes/Roberto
Każdy dostanie szanse ale już widze ich tozwój jak będą grać pare spotkań w sezonie. Denis z Rafinhą mają szanse grać na skrzydle ale wtedy Arda musi odejść. Wiem że musimy mieć dość szeroką ławke ale nie nastawiam sie na rozwój młodych, chyba że odpalą na treningach. No ale poczekajmy, może ktoś odejdzie
0
@hen0x Trzeba mieć nadzieję, że zarząd podobnie do tego podejdzie i pozbędziemy się Gomesa i Denisa za przyzwoite pieniądze. 60-70 baniek za tę dwójkę byłoby do wyjęcia.
A Rafinha to bardziej skrzydłowy niż pomocnik, na ławkę będzie jak znalazł.