- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
0
Od dawno wiadomo, iż mamy niski budżet transferowy. Musimy na gwałt kupić klasowych: środkowego pomocnika i prawego obrońcę (Verratti i Bellerin). Z naszymi zawodnikami i umiejętnościami zarządu na rynku transferowym będzie to bardzo ciężkie do osiągnięcia. A co dopiero pisanie o transferach Dembele, Mere, Ceballosa. Fajnie byłoby ich wszystkich mieć, ale Barcelona to nie PSG, czy City. Dlatego liczmy na sprowadzenie Verrattiego i Bellerina, Deulofeu już mamy i tak będzie trzeba startować w następnym sezonie. Za rok można będzie ponownie się wzmocnić - wtedy wierzę w przybycie Dembele, może Davinson Sanchez (wówczas na gwałt będziemy potrzebować środkowego obrońcy i skrzydłowego).
0
@whiketh Dlaczego potrzeba na gwałt PO? Rozwiń.
6
@Wykopowicz Chyba nie trzeba tego rozwijać. Wystarczy powiedzieć, że w obecnej kadrze nie ma nominalnego PO.
1
@Bartek22 Ale jest Vida, który dobrze sobie radzi, nawet lepiej niż Bellerin. Dodatkowo należy dawać szansę Paleci. A nie ściągać przecietniaka za 40 mln.
1
@Wykopowicz Vidal ma być opcją na skrzydło, gdzie da najwięcej, a nie robienie kolejnego sztucznego PO. Potrzeba nominalnego prawego obrońcy i tyle.
1
@PatrychoO Skąd info, że ma być opcją na skrzydło i jak myślisz ile będzie grać? Jest lepszy niż Bellerin, przynajmniej ma ciąg na bramkę.
0
@Wykopowicz Bo powinien grać na skrzydle. Obrońcą nie jest i nie będzie, bo średnio się do tego nadaje. Pełnię umiejętności pokazuje na skrzydle. Mam nadzieję, że przyjdzie prawdziwy prawy obrońca, a rezerwowym będzie Palencia.