- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
0
Właśnie zdałem sobie sprawę, że to że nie mam zdania w sprawie Ceballosa, to nie jest skutek mojego niezdecydowania, a po prostu niewiedzy. Bo te jego całe wpisy są straszne i kogoś z takim charakterem nie chciałbym w Barcelonie. Jednak jeżeli dojrzał i ów charakter mu się zmienił, to można mu wybaczyć. Więc moim zdaniem wszystko zależy od tego jakie wartości w tym momencie sobą prezentuje.
1
@Filip_10 Jeżeli publicznie przeprosi i powie / napisze, że to były błędy młodości, to w porządku. Jeśli przemilczy temat i uzna, że skasowanie tweetów wystarczy, to nie ma tu miejsca dla niego.
0
@LuisSalvano Może ma jeszcze Ciebie zapytać o pozwolenie? Ludzie! Wiadome jest że jeśli przyjdzie do Nas, to zrobi to jak na człowieka przystało.. przeprosi za co ma przeprosić i kogo. Napewno nie będzie przepraszał Was!
2
@kris81 Nas - kibiców również powinien.
1
@LuisSalvano Mi wystarczy że do Nas dołączy.
2
@LuisSalvano Jeśli jest tak jak piszą, że stara się o niego Real i Barcelona i on wybierze Barcelonę to dla mnie to jest jasne, że to co napisał parę lat temu to była głupota i tego żałuje. Druga sprawa... kto nie zrobił nigdy żadnej głupoty za młodu ? Nikogo nie zabił więc nie róbmy afery... Jak przyjdzie i będzie na boisku walczył do upadłego to mi to wystarczy.
1
@ksobi Mam takie samo podejście jak Ty. Pozdrawiam
0
@ksobi Za błędy młodości się płaci, zwłaszcza za takie błędy.
Każdy coś tam ma na sumieniu, ale jeśli wyobrażasz sobie, że kibice Barcy (ci miejscowi) ot tak sobie wybaczą Ceballosowi, bo pisał to "aż" 5 lat temu, to muszę złamać to wyobrażenie - nie wybaczą :D
0
@al Fayed Czas pokaże. Nie mieszkam w Barcelonie i nie znam tamtejszej społeczności i nie podejmę się takich prognoz