- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
5
Ludzie piszą że nie ma pieniędzy na transfery i że Messi jak podpisze kontrakt i dostanie tyle pieniędzy to już po ptakach, będą "półsrodki"
A moim zdaniem nasz klub jest bardzo bogaty tylko się z tym nie afiszuje, jeśli jest propozycją dla Leo to znaczy że pieniądze są, jeśli interesują się Verrattim to dlatego że stać nas na to, jesli mamy wzmocnić prawa obronę klasowym zawodnikiem to znaczy że mamy te pieniądze. Informacje że mamy 60mln na transfery to przykrywka, każdy klub ma tak gigantyczne wpływy od sponsorów i z biletów, praw telewizyjnych że poprostu nie wierzę ze akurat my klepiemy biede. Sprowadzenie piłkarzy rok temu typu Gomes, Denis, nie miały na celu zakupić piłkarzy którzy z miejsca będą grać w pierwszym składzie, tylko mieli to być perspektywiczni piłkarze którzy w przyszłości będą stanowić o sile naszego zespołu, nie sprawdzili się, Iniesta zagrał słabszy sezon, Rakitic też i dlatego potrzebne są radykalne zmiany na które moim zdaniem jak najbardziej nas stać :)
1
@mesciak "A moim zdaniem nasz klub jest bardzo bogaty tylko się z tym nie afiszuje"
dochody i wydatki Barcy są jawne i są ogłaszane w corocznych sprawozdaniach. Pod względem wydatków na płac sytuacja jest u nas tragiczna - utrzymanie zawodników to ok 70%
0
@hoeniker Prowadzę mała firmę i też księgowemu wysyłam faktury, paragony itd. Jednak gdybym rozliczał się co do złotówki to bym już dawno firmy nie miał, myślę że podobnie może być w tym przypadku, wystarczy popatrzeć na to jak piłkarze unikają płacenia podatków ;)