- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
21
Wystarczy puścić plotkę o jakimś zawodniku i od razu wychodzi na jaw, co niektórzy naprawdę o nim myślą i ile szacunku do niego mają :)
"Chce to niech idzie, płakać za nim nie będę"
"Jak PSG chce symulanta i nurka to niech sobie bierze"
"Kolejna pała, która leci na kasę"
Ahh... :)
1
@LuisSalvano Sledze dziś La Ramble w pracy od rana i nie zauważyłem takich komentarzy :) Skąd one? Raczej żaden kibic Barcy nie nazwał nigdy Neymara "pałą" czy "nurkiem"
5
@LuisSalvano Same zdradzieckie mordy dookoła.
1
@LuisSalvano Z tym symulantem i nurkiem przesadziłeś, nie było takich komentarzy, jak już coś piszesz to nie wyolbrzymiaj.
1
@LuisSalvano Hmm jezeli Neymar faktycznie chce przejsc do PSG to ja osobiscie bede mu wdzieczny za to co zrobil ale dla mnie to bedzie krok wstecz jego osoby. Ba on moze tam pojsc tylko po to aby zostac gwiazda zespolu i zarabiac wieksza kase. Tylko, jezeli chce byc najlepszy na swiecie musi wygrac rywalizacje z obecnie najlepszymi a nie od nich uciekac.
Jezeli Ney odejdzie bedzie dla mnie glupi, najwiecej straci na tym on sam.
0
@LuisSalvano bardzo lubię Neya, ale nie będę za nim płakał bo nie jestem fanboyem Brazylijczyka. Kibicuje Barcelonie nie Neymarowi FC. Jeśli odejdzie to trudno ja o tym nie decyduje i tak samo ty o tym nie decydujesz kto zostanie kupiony, a kto nie.
1
@LuisSalvano Najlepiej wychodzi to jak ludzie dają się manipulować... W sumie to jest analogiczne do czasu gdy Messiego "sprzedawaliśmy" za 200mln i niektórzy mówili "pozbędziemy się Messidepenenci, Messi rządzi Barcą, Messi kupuje i sprzedaje, za niego kupimy 10 zawodników".
0
@BlauGrana1404 Na fcbarca.com są takie komentarze. Tyle, że na ich fanpage'u na FB. Tutaj sporo podobnych było.