- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
7
"Według @Catradioesports Neymar chce zostac w Barcelonie, ale jego ojciec podpisał już wstępną umowę z PSG."
Masakra O.o
1
@Fenelon xD Inaczej tego nie można skomentować, jak to prawda ofc.
26
@Fenelon No niech jeszcze sam ojczulek wyjdzie na boisko grać. Śmieszny typek
0
@Fenelon W sumie to by nawet pasowało do jego ojca.
15
@Fenelon XD w ogóle zakładając, że to wszystko jest prawdą to Neymar nie ma własnej woli? Boi się, że jak odmówi ojcu to ten go zleje kablem czy co?
0
@Fenelon za sam podpis ojciec dostanie ponoc 40 mln, a Ney 100, co sie dziwic jego ojcu xd
0
@Fenelon czyli zostaje w Barcelonie szkoda tylko kibiców bo ta cała szopka jest zupełnie niepotrzebna
0
@PheNOmeN Albo dostanie zakaz na kompa :D
JEŚLI to prawda to... sam nie wiem to co. To będzie mega żałosne. To Ney powinien mieć najwięcej do powiedzenia.
0
@Fenelon kocham swojego tate ale niestety dla niego nigdy nie bedzie decydowal o moim zyciu w neymara wypadku jest chyba inaczej jak neymar ma jaja to powinien dawno zakonczyc wspolprace ze swoim tata tak jak wojciech szczesny i znalesc innego agenta
0
@Fenelon Jakim trzeba być pajacem, Neymar powinien wywalić tego starego dziada na zbity pysk i znaleźć sobie prawdziwego agenta bo to co on robi to jesy śmiech na sali.
0
@Fenelon Ej, ale sam podpis ojca guzik im da, Ney też musi złożyć swój, a jeśli chce zostać, to raczej tego nie zrobi.
0
@Fenelon Sorry, ale to już zajeżdża taką dziennikarską fuszerką, że nawet szkoda gadać. Mają ucztowanie szmatławce.
0
@Fenelon Skoro tatusiek podpisał to niech tatusiek gra :)
0
@Fenelon Ale to Neymar też musi podpis złożyć. Podpis samego agenta nic nie jest wart.
0
@Fenelon Haha, no i wyjaśnione.