- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
67
Neymar powinien brać przykład z Messiego,po tym jak go ostro sfaulowali na treningu i rozwiązać sprawę tak jak Leoś! :)
- Thierry Henry opowiadał anegdotę o Messim. Kilka lat temu na treningu Barcelony podczas gry na skróconym polu Argentyńczyk został powalony przez kolegę z drużyny. Gdy odebrano mu piłkę, z wyrzutem spojrzał w stronę faulującego, a potem trenera, który wcielał się w rolę sędziego. Jeden i drugi nie zareagowali. Messi zamilkł w swoim stylu. Nie wiadomo było, czy się obrazi, czy raczej wybuchnie płaczem jak dzieciak poturbowany przez starszych na podwórku. Postał chwilę, po czym podszedł do bramkarza swojej drużyny i rzucił: - Daj mi piłkę.
- Zaczął z nią taniec, ograł kolejno Puyola, Yaya Touré, Busquetsa i Rafę Márqueza - wszystko, co najlepsze Barca miała wtedy w defensywie. Zdobył bramkę, potem następną, szalał między rywalami tak długo, aż wynik był pewny. Wreszcie westchnął, zatrzymał się, a z jego miny można było wyczytać, że rachunki uważa za wyrównane. :))
2
@BarcaInfo to jest po prostu Messi prawdziwa Legenda i wzór do naśladowania dla wszystkich
8
@BarcaInfo Szanowny kolego, BarcaInfo.
Żeby brać przykład z mistrzów, trzeba prezentować podobny do nich poziom. To pokazuje, gdzie jest Neymar.
Z prymitywa nie zrobisz światłego.
3
@BarcaInfo Neymar do tego nie dorósł i raczej nigdy nie dorośnie... nie to pokolenie !
0
@BarcaInfo Dokładnie, najlepiej konflikty rozwiązać na boisku. Nie ma co się obrażać na kolegów z drużyny, zwłaszcza że Nelson jest nowy w drużynie i pewnie czuje się nieswojo, dodatkowo chce się pokazać trenerowi z jak najlepszej strony.
0
@BarcaInfo I wlasnie dlatego Neymar jest w cieniu Messiego i zawsze bedzie. Messi ma ambicje i wole walki a Neymar ma gwiazdorstwo w glowie ;)