- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1542 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1542 Culés
4
czemu większość tu pisze o Neymarze tak jakby już na 100% odszedł ? o co wam biega ? ON zostanie, zobaczycie !!!!!!
3
@Messibestplayerintheworld jeżeli zostanie to tylko dlatego, że psg wystraszy się FFP. a smród po całej akcji i tak pozostanie.
2
@mokrychlopiec skąd taka pewność ? dziennikarz z Cb czy co ?
1
@Messibestplayerintheworld Jestem pewien, że nie ma już odwrotu i po sparingu z Realem (o ile w ogóle w nim zagra) więcej go w koszulce Barcelony nie zobaczymy.
2
@mokrychlopiec Mnie w zachowaniu Neymara najbardziej wkurzyło to że ciągle milczy. Mógł się od początku jasno określić: słuchajcie kocham Barcelonę i zostaje tutaj. Lub: idę do psg bo mam plany i marzenia i wgl dużo kasy dają. A nie milczy jak by mówić nie umiał.
0
@Messibestplayerintheworld dziennikarz nie, ale zdrowo myślący człowiek z całkiem niezłą dedukcją. oczywiście, nie wierze w każde zdanie, które napisały szmatławce, ale trzeba naprawdę żyć w jakimś odrealnionym świecie by udawać, ze nic się nie dzieje.
Neymar nie jest w stu procentach szczęśliwy w Barcelonie- to jest fakt. brakuje mu hajsu, pozycji lidera, świeżości? niewazne czego- chce odejść i szuka nowych wyzwań.
nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że zostawia za sobą smród i psuje po prostu swoją dobra markę w Barcelonie. nigdy nie zarzekał się, ze będzie tu grał do końca życia. ale powinien mieć na tyle szacunku do klubu, kibiców i kolegów z drużyny, aby powiedzieć wprost co robi i czego chce.
0
@cycu658 Nie może się jasno określić, póki nie przyklepał transferu, zwykła kalkulacja.