- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
1
Lece do Barcelony na dniach i chcialem kupic koszulke Leo. Teraz zaczynam sie wahac i zastanawiac czy nie udaloby sie kupic Neymara, bo wiecej okazji juz pewnie nie bedzie. Co byscie doradzili? Licze nana powazne odpowiedzi powaznych kibicow, a nie tej czesci ktora sie kompromituje wieszajac psy na naszej bylej gwiezdzie.
22
@Toretto Wybierać miedzy koszulką Leo a Neymara? To jak by patrzeć na Mercedesa i Malucha i zastanawiać się co brać... Litości...
2
@Toretto Messiego, bo Neymara może już w sklepie nie być jak ty będziesz :)
1
@Toretto Jak nie masz koszulki Leo to jeszcze nic straconego, a koszulka Neymara fajna sprawa na pamiątkę- za X lat będzie można fajnie powspominać.
1
@FC1899Barca Mercedesa i Passata ;)
4
@Toretto Po co Ci teraz koszulka Neymara?
0
@oleka222 Mam B6 więc proszę zrobić dwa kroki w tył ;P Nie dam złego słowa powiedzieć :P
1
@Toretto Jednak Messiego bym wybral bo to legenda Barcy.
0
@PheNOmeN Na pamiatke, bo jeszcze nie mam. Zakladalem ze kiedys kupie.
0
@Toretto Kupuj koszulkę tego, którego bardziej lubisz :P
Ja na twoim miejscu, wybrałbym koszulkę Neya :]
0
@Toretto Decyduj sam, ja bym wybrał zdecydowanie koszulkę Messiego. W dzisiejszych czasach to koszulkę możesz kupić nawet z własnym nazwiskiem
1
@Toretto Na pamiątke bym kupił koszulke, legendy taka co szanowała klub, Iniesta, Messi, Xavi, Pique, Abidal, Busquets, a ty na serio chcesz Neymara, gdzie szejk przekabacił kasą. Ale to twoja spraw, rób co chcesz. Js żałuję że Xaviego nie wziąłem na pamiątke.