- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
10
"Łatka rozkapryszonej, nonszalanckiej gwiazdki przywarła do Neymara jeszcze w lidze brazylijskiej. Jako wielka nadzieja tamtejszej piłki zyskał status nietykalnego, zanim osiągnął pełnoletność. W 2010 r. w meczu ligowym wybuchnął niepohamowaną wściekłością, gdy trener Santosu Dorival J nior nakazał, by rzut karny wykonał ktoś inny. Prezes zawiesił piłkarza, ale potem, gdy wyniki drużyny były słabe, cofnął karę Neymarowi, a pozbył się szkoleniowca. Inny z brazylijskich trenerów powiedział wtedy w telewizji: "Wychowujecie potwora". A jeden z rywali z boiska publicznie ogłosił, że kiedy zwrócił Neymarowi uwagę, usłyszał odpowiedź: "Jestem milionerem i robię, co chcę". Doszło do tego, że Kaká ostrzegł Neymara, iż w Europie jego zachowania nie będą tolerowane."
Dariusz Wołowski
Link do artykułu tutaj http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17349189,Primera_Division__Jak_rosl_Neymar.html
"JESTEM MILIONEREM I ROBIĘ CO CHCĘ" minęło 7 lat i to się nie zmieniło. Neymar zarabiając 15 mln € netto za sezon odszedł z najlepszego klubu na świecie by zarabiać jeszcze więcej. A niech się pier... z tymi swoimi dolarami, euro i Bóg wie jakimi innymi walutami. Niech gra w pokera, ale nie w Barcelonie!
Dla porównania
"Dużo wycierpiałem, żeby się tu dostać, żeby grać w klubie, w którym zawsze chciałem grać. Teraz nawet trzy albo cztery razy większe pieniądze by mnie stąd nie wyciągnęły. Chcę tutaj być, moja rodzina jest szczęśliwa, dobrze znamy miasto. Niemożliwe, żeby wyciągnęli mnie z Barçy w kolejnych latach. Nie mogę zapewnić, że tutaj zakończę karierę, ale mogę, że będę tu przez wiele lat." Luis Suarez
Link do artykułu http://www.fcbarca.com/67025-suarez-nawet-trzy-razy-wieksze-pieniadze-nie-wyciagna-mnie-z-barcelony.html
Uwielbiam Luisa za to. Pieniądze są dla niego drugorzędne, on po prostu kocha Barcę i dlatego tu jest. Przyszedł jako pilkarz o złym charakterze, gryzący zawodników... Teraz się poprawił. Chciał tego. Zaczął współpracę z psychologiem. Wyprówa sobie żyły na boisku. Ma u mnie o wiele większy szacunek za własnie taką postawę niż CHCIWY Neymar. To tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji.