- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
3
Niektórzy to strasznie grzeja się tymi transferami. jakby im to życie zmieniło :v
42
@MarioVeB! Może życia nie zmieni, ale jest to klub który kocham(jest częścią mojego życia, bo wolny czas lubie spędzać oglądając ich, najlepiej się przy tym zrelaksuje) i chce żeby mu się wiodło jak najlepiej a tu polowa sierpnia zaraz, liga rusza a my nadal nie mamy praktycznie zadnej potrzebnej pozycji wzmocnionej.
0
@D10SLEO Każda pozycja jest potrzebna.
1
@MarioVeB! Ja do tego podchodzę na spokojnie, bo i tak nie mamy wpływu na to kogo kupią. Kto będzie ten będzie.
0
@D10SLEO No to nie wiem jak choćby bana transferowego przeżyłeś :D Skoro od transferów uzależniasz cokolwiek.
Każdy transfer to ryzyko i niczego nie gwarantuje.
1
@l0Messini Mam dokładnie tak samo , podchodzę do tego na luzie nie grzeje mnie to co będzie to będzie i tak nikt tu nie ma wpływu na żaden transfer.
Zresztą wystarczy cierpliwie poczekać i tyle.
0
@D10SLEO Zgadza sie.w dodatku ja widze ze coraz slabiej wuglada nasz sklad z roku na rok.prawda jest tez taka ze rynek transferowy jest skapy i dobrzy mlodzi pilkarze traca glowe dla kasy albo zwyczajnie pekaja,nie daja rady.mysle ze w realu jak magia Zizou sie skonczy to i mlodzi pilkarze pogubia sie.wiara w siebie jest najwazniejsza,upor i ambicja.takich pilkarzy jest niewielu a w Barcy trzeba by kilku mlodych o charakterze Puyola.stad biora sie zmartwoenia normalne dla kibica.
0
@MarioVeB! Ja się bardziej jaram meczem dzisiejszym niż tymi plotami transferowymi itp.