- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
0
Jakiś film/serial na bezsenność? ;p
12
@marcinK0000 http://www.filmweb.pl/Bezsennosc
3
@marcinK0000 Saga Transferowa Barcelony.
1
@CescFàb Spodziewałem się takiej odpowiedzi ;d
0
@marcinK0000 Nowy mechanik. 3 razy probowalem obejrzec i 3 razy zasnalem w trakcie, az w koncu odpuscilem. Film tak nudny, ze moment usniesz.
0
@marcinK0000 Haha :D Poważnie, to dobry film.
0
@marcinK0000 Dla rozrywki, czy żeby szybciej usnąć?
Jak to drugie to polecam najnowszy "horror" - "To przychodzi po zmroku". Chociaż tego raczej online jeszcze nie obejrzysz. Gwarantuję, że zaśniesz jak ta lala :D
0
@LuisSalvano Ciężko dzisiaj o dobry horror ;)
0
@LuisSalvano Az dodam sobie do listy na filmwebie. :D
0
@CescFàb Lament podobno dobry. Ale czy serio dobry to powiem Ci za tydzien. :D
0
@BaRcA!FaN Polecam inne sposoby na bezsenność. Otworzyć sobie szeroko okno, włączyć z głośników (nie za głośno) dźwięk deszczu / burzy / szumu fal. Pomaga w zaśnieciu. Oglądając tą szmirę można się przed snem tylko wkurzyć ;p
0
@LuisSalvano O mechaniku mowisz czy o Lamencie ? :D
0
@BaRcA!FaN O "To przychodzi po zmroku". Jeśli chodzi o "Mechanika" to masz na myśli tego ze Stathamem? Pamiętam, że pierwsza część była w sumie spoko, ale druga to nudy ;)
0
@marcinK0000 Włącz sobie jakiś dramat :D
0
@LuisSalvano Pierwsza czesc spoko, ale mechanik: konfrontacja(nie wiem czy to na pewno 2) byla tak nudna, ze nie dalem rady obejrzec do konca mimo szczerych chęci.
0
@BaRcA!FaN Za tydzień? Dobra, czekam na relacje ;)