- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
19
Liverpool odrzucił 'transfer request' Coutinho. @_pauljoyce
XD
8
@DamianVeB11 To jest chore.
2
@DamianVeB11 To już nie jest chore tylko chamskie. Cały sezon kluby wciskają kit, że z z niewolnika nie ma pracownika, piłkarz najważniejszy, trzeba grać fair szacunek bla bla itd itd a jak przychodzi co do czego to stają się po prostu kołchozami...
0
@Kamil92 Jakimi kołchozami? Kto mu kazał podpisywać nowy kontrakt w styczniu?!
0
@cymek1 Nie krzycz na mnie :P
A kto przewidział, że będzie taki obrót spraw? Coutinho już wiedział w styczniu, że Ney odchodzi, że Barca będzie chciała Go sprowadzić? Patrząc na to, że składa TR to znaczy, że chce. Jakby wiedział w styczniu o tym, że będzie obiektem walki na linii Barca - Liv to by nie podpisał tylko pokazał się z dobrej strony i czekał na rozwój wydarzeń wcześniej informując Liv itd itd...
0
@Kamil92 Jak się okazuje, to że teraz chce może nie mieć znaczenia, skoro wcześniej był pewny, że chce zostać w LFC. Jak nie był pewny czy chce zostać w LFC w przypadku oferty np z Barcelony, to mógł odłożyć przedłużenie na wrzesień. Niedługo zawodnik będzie podpisywał nowy kontrakt co kilka miesięcy, a klub i tak będzie miał pełne gacie, bo nie będą mieli pewności czy zostanie.
Po drugie to z tego co mi się wydaje to Cou nie jest ściągany w miejsce Neymara, tylko jako pomocnik, a w tej formacji raczej mógł się spodziewać wzmocnień Barcelony.
Żeby nie było - mam nadzieję, że LFC się w końcu ugnie, ale gadanie o "kołchozach", albo o tym, że negatywna reakcja klubu na TR jest "chamska" jest moim zdaniem żartem.
Życie to sztuka podejmowania decyzji i ponoszenia ich konsekwencji [Ktoś] ;)