- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
10
Selekcjoner Adam Nawałka nie wyśle powołania Grzegorzowi Krychowiakowi na najbliższe mecze eliminacji MŚ z Danią i Kazachstanem na początku września.
Dla Krychowiaka to pierwsza taka sytuacja odkąd Nawałka został trenerem reprezentacji w październiku 2013 roku.
Informację o braku powołania zawodnika PSG podał "Przegląd Sportowy". W dzienniku czytamy:
"Selekcjoner zastanawiał się, czy nie wysłać powołania pomocnikowi tylko po to, aby pomóc mu w odbudowaniu formy, ale warunkiem było poukładanie spraw klubowych. To na razie nie nastąpiło. Ostatecznie wspólnie ustalili, że w tym momencie przyjazd na kadrę nie ma sensu. Głowa i tak byłaby gdzie indziej. Lepiej, żeby Krychowiak skupił się na znalezieniu nowego pracodawcy. Jeśli to nie nastąpi, coraz bardziej ryzykuje swój wyjazd na mistrzostwa świata w Rosji."
WpSportoweFakty
No to nagrał. Miał Seville to wybrał PSG.
2
@samueleto Źle nie wybrał, bo przeszedł do lepszego klubu z jakąś tam szansą na wygranie LM czego nie mogła zapewnić mu Sevilla. Nie mógł jednak przewidzieć, że tak straci formę. Dziwię mu się też, że mimo jego sytuacji nie odejdzie. Myślę, że spokojnie mógłby wrócić do La Liga.
1
@KamQiX Ale wiedział raczej że w PSG w pomocy gra m.in Verratti i Rabiot i cięzko mu będzie z nimi rywalizować.
2
@samueleto Grzechu dopóki nie zmieni barw klubowych, to może zapomnieć o kadrze, niestety dla nas kibiców to katastrofa w kontekście zbliżających się MŚ. Zresztą jemu chyba nie do końca zależy na kadrze
0
@alegre84 Nie wierzę że nie było czy nie ma ofert za niego z Hiszpanii. Ale woli siedzieć w PSG. I wcale mało nie zarabia tam. Chyba ok 5 mln euro rocznie.
1
@samueleto Bardzo dobre zachowanie Nawałki - jak wolisz ciągnąć kasę, zamiast regularnie grać, to wypad z kadry.
2
@samueleto Jak dla mnie on sie skonczyl przychodzac do PSG. Mogl, ba powinien odejsc w zimie czym sie pograzyl. W dodatku teraz znow klubu nie szuka jak powinien... Jemu pasuje zycie w Paryzu, jego ksiezna zadowolona, on kase ma. Grac chyba nie musi, bynajmniej tak uwazam. Inicjatywy do zmiany klubu brak...