- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
12
Jean Michel Seri daje OK w sprawie transferu do Barcelony i podpisze kontrakt na 4 lata. Operacja jest już prawie zamnkięta. Sport
Borussia Dortmund zaczyna poddawać się w sprawie Dembele i przyjmię ofertę Barcy. Sport
Ostatnia ofensywa po Coutinho. Najbliższa oferta Barcy będzie ostanią. MD
Neymar: Jestem bardzo rozczarowany zachowaniem zarządu Barçy. Nie są odpowiednimi ludźmi na swoich miejscach. Barça zasługuje na dużo więcej. DeportesCuatro
6
@Zeidarusek Borussia Dortmund to nie Liverpool. Nie są tak bogatym klubem i mimo wszystko będzie ich satysfakcjonować oferta w wysokości około 100 milionów euro.
W przypadku Coutinho będzie dużo ciężej, ale myślę, że mimo wszystko ostatecznie zgodzą się. Przypominam, że Tottenham sprzedał Bale'a w ostatnim dniu okienka transferowego. Modrić również odszedł w końcówce okienka.
3
@Zeidarusek Coutinho w Barcie to moje marzenie, ale jeśli już Romero napisał, że to ,,niemożliwe" i powiedział, że przerzucają się na Di Marie (olaboga), to raczej jest po ptakach.
0
@Sawik_10 A Spurs odrzucili wcześniej oferty Realu i mówili że jest nie na sprzedaż? W ogóle to była jakaś długa saga czy coś w stylu Villi w Barcelonie bo nie kojarzę
7
@Zeidarusek A ja jestem rozczarowany zachowaniem Neymara. Ten chłopak akurat nie ma prawa wypowiadac sie w ten sposób, bo to on wszystkich rozczarowal robiąc caly klub i kibicow w konia. To przez niego mamy teraz problem z transferami.
1
@SynOjca Zarówno Bale i Modrić byli nie na sprzedaż :)
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/tottenham-hotspur/8583845/Tottenham-chairman-Daniel-Levy-insists-Luka-Modric-is-not-for-sale-at-any-price-to-Chelsea-or-anyone-else.html
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2384318/Gareth-Bale-sale-says-Tottenham-boss-Andre-Villas-Boas.html