- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
Ci którzy uważają, że Rakitic zagrał dzisiaj dobre zawody nie znają się na piłce. Tak asekuracyjnie grającego zawodnika nie widziałem od czasu Oleguera. Którego notabene bardzo szanuję. 90% pomocników z topowych klubów po prostu wciąga Chorwata nosem.
4
@masq Czasami mam wrażenie że po meczu 90 % wchodzących na stronę jest albo pijane albo niespełna rozumu ...
42
@masq To stwierdzenie, że ktoś nie zna się na piłce, bo ma inne zdanie, jest jedną z najbardziej idiotycznych rzeczy w piłkarskim świecie.
2
@masq Bo ja znam się na piłce i tylko moje zdanie jest najważniejsze. To właśnie można wyczytać z twojego 1. zdania
Rakitic dzisiaj nie zagrał zle, ale tez nie popisał się żadnym przebłyskiem geniuszu. Nie zmienia to faktu, ze musisz wyzywać od nieznających się na piłce osób, które uważają ze zagrał dziś dobrze
3
@masq http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5591647.html#comment-5591647
Wychodzi na to, że Ty się nie znasz na piłce
0
@masq Pomyslales moze ze taka jego rola w druzynie i tego wymaga od niego trener?
asekuracja innych lini czasami strzalu jak ma okazje
0
@sidzej Nie znasz się i nie masz nic do powiedzenia, to piszesz takie farmazony dla poleceń ;-)
Czekam na taka odpowiedz kolegi masq do ciebie
1
@masq Rakitic jest od tamtego sezonu po prostu słaby, niestety. Pytanie czyja to wina? Ludzi od przygotowania fizycznego? Systemu gry? Trenera? Rakitic rusza się jak wóz z węglem, jest o jedno tempo zawsze za wolny, czasami ratują go pojedyncze przebłyski, jakiś wślizg, strzał z daleka. Jednak moim zdaniem na Barcelonę to stanowczo za mało.
0
@oleka222 Kolega do mnie nie odpisze, bo raz dostał opieprz i teraz się boi :P
0
@sidzej Już nieaktywny. Zauważył ze nici z zielonych herbików to uciekł ze strony
0
@sidzej Zwykle się z tobą nie zgadzam, ale tutaj masz 100% racji.
0
@daniel32778 Już 3 raz piszesz, że zwykle się ze mną nie zgadzasz, ale tu mam 100% racji ;)
0
@sidzej Nie badz wredna i sie nie czepiaj. :p
0
@kuba1624 To jakbyś kazał mi polizać łokieć :D
0
@sidzej Boi się bo zglaszasz ludzi żeby wyrywali bany. Typowe .
1
@sidzej Zalezy czyj. :D
0
@NismoFCB A Ty znasz listę moich zgłoszeń? :D