- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
0
Ja nie rozumiem, co oni się tak na tego Coutinho uparli. Jeśli w tym co pisały pismaki jest choć ziarenko prawdy, to za te pieniądze( a może i mniejsze) dało by się zamiast niego zgarnąć Hazarda. Mielibyśmy wtedy piękną pakę pod 1-4-2-3-1.
Mats/Jesper - Semedo/Vidal, Pique/Marlon, Sam/Masche, Alba/Digne - Ivan/Roberto, Busi/Paulinho - Dembele/Deulo, Hazard/Iniesta, Messi/Denis/Rafinha - Luis/Paco
Takie tam gdybanie. A co do Paulinho - też nie jestem zwolennikiem tego transferu, ale mimo wszystko uważam, że chłop nam dużo da i jeszcze będziemy zadowoleni - takie moje przeczucie.
0
@piano_master A Sergio komu sprzedałeś? No i Verma będzie czwartym stoperem:)
0
@piano_master Wiecej ofensywnych zawodników!!! Więcej!!! A co z Busim?
0
@piano_master Hazarda za tą kasę nie kupisz
0
@Gaucho o dzizas, ale babol xD
0
@Messibestplayerintheworld opieram się tylko na "plotkach" o rzekomych słowach włodarzy Chelsea