- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
9
1. wiosna - narzekanie na słaby środek pola, Rakitic/Gomes rozczarowują większość, brak partnera dla Busiego, brak kogoś kto zająłby się rozegraniem od tyłu
2. koniec sezonu, start okienka transferowego. Barca interesuje się Verrattim, który ma zastąpić lukę po Xavim. Wydaje się, że zarząd widzi problemy i stara się go naprawić.
3. upada transfer Verrattiego. Upada jednocześnie szukanie ŚP w takim stylu. Mimo że wszyscy (kibice, dziennikarze i zarząd) w tym miejscu zidentyfikowali problem.
Zawodnik takiego typu to był priorytet od początku okienka... I priorytet (!) upada...
Logiki brak.
0
@hoeniker Nie wiedziałem że okienko się już skończyło .
11
@ShawnC a widzisz szansę na ściągnięcie cofniętego rozgrywającego?
2
@hoeniker przecież to są sabotażyści, narobią kominów płacowych i później takich piłkarzy trzeba trzymać do końca kontraktu, bo nie chcą odejść, kolejny Prezydent będzie miał dużo sprzątania po nich
3
@hoeniker Taki zawodnik powinien trafić do klubu, jak Xavi już bladł.
0
@hoeniker A no właśnie. No chyba że ten ziomek od Dembele Xavi Simons nagle postarzeje się o 5 lat.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sidzej długoterminowe myślenie naszego zarządu na to nie pozwoliło.
0
@hoeniker myślenie? raczej jego brak
0
@sidzej Nie powinno się szukać takiego gościa na siłę. Gdyby braku Xaviego nie było widać, to nie byłoby tematu. Niestety ten brak od jakiegoś czasu widać wyraźnie. Następcą powinien być Thiago. Szkoda, że odszedł, ale nie zarząd nie powinien płakać nad rozlanym mlekiem, tylko je posprzątać i wziąć nowe. Tu jest największy problem. Oni nie uczą się na błędach i zamiast Seriego wzięli Paulinho. Jeszcze 2 lata temu był ban transferowy, ale przez 2 następne okienka mogli wziąć kogoś konkretnego.