- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
2
Kwestia ratingow w Fifie. Moim zdaniem 90% kart jest poprostu smieszna, jak dla mnie powinno to wygladac mniej wiecej tak:
1. Messi 99
2. Neymar 90
3. Cr 87
4. Suarez, Cavani, Benzema, Lewy 85
1. Modric, Iniesta 88
2. Isco, Thiago, Kroos 86
3. Veratti , silva 84
1. Ramos 86
2. Pique 83
3. Hummels, Varane 80
To jakie overalle maja rakitic, Bale, Glik (tyle samo co Varane, Umtiti, Mascherano ?) No bez jej a to i tak kropla w morzu. Z punktu widzenia obiektywnego kibica
0
@uniwersalny Iniesta nie jest obecnie na poziomie Modricia, nie przesadzajmy.
1
@uniwersalny Nie przejmuj się tak głupią grą :D
0
@uniwersalny Suarez>Lewy>Benzema
0
@uniwersalny Iniesta = Modric? Na jakiej podstawie? Ostatnie sezony przeciez Andres dosc srednio
0
@uniwersalny Żyjesz chyba w alternatywnym świecie, skoro dajesz Benzynie taki sam OVR co Suarezowi czy Lewandowskiemu.
0
@Barwindg Tak patrze na niego "całościowo", Iniesta nawet nie w formie jest top5 pomocników, z uwagi na technikę.
Pogba i Veratti to tak naprawdę 2 klasy nizej niz Modric i Iniesta - top Śp
0
@dawidlabadz123 Benzema technicznie jest na dobrym poziomie, Suarez jest genialny w wykończeniu podobnie jak Lewy. Pomijam wykończenie Karima ktore nie wymaga komentarza
0
@uniwersalny A grzmot ma mieć 95 pytanie za co? Chyba tylko dlatego że jest na okładce. Wg mnie Messi zasługuje na 90 jako jedyny, inne karty powinny być ocenione poniżej 90 żeby było miejsce na karty specjalne. Niby tylko gra ale nie wytrzymam jego widoku na okładce i przy każdym wejściu do gry (wiem da się zmienić)