- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
14
Przed chwilą obejrzałem sobie obszerny skrót (20 min) paru meczów Realu włącznie z meczem wczorajszym i to jest niesamowite jak Oni wyćwiczyli te dośrodkowania, że w zasadzie każda wrzuta w pole karne rywala jest zagrożeniem. Grę Realu już od dłuższego czasu można było określić dwoma rzeczami: wrzutki i strzały z dystansu. Jednak mam wrażenie, że właśnie ostatnio jest to jeszcze bardziej widoczne.
To ciekawe, bo mając w składzie tak kreatywnych graczy jak Modric, Isco, Asensio powinni grać futbol dużo bardziej pozycyjny, zespołowy. Takie akcje się oczywiście zdarzają, jednak w mojej opinii patrząc po potencjale tych zawodników jest tego za mało. Za to ich atak to w zdecydowanej większości dośrodkowania i strzały z dystansu. Skuteczne (nie licząc ostatnich meczów), ale mało kreatywne i... ładne.
Paradoksalnie uważam, że jeśli będziemy trzymać się tego co wczoraj widzieliśmy na Camp Nou i jeśli forma Rakitica i innych będzie na poziomie zbliżonym, bądź wyższym, to jesteśmy drużyną bardziej kreatywną i po prostu ładniej grającą.
Mam nadzieję, że wczorajszy mecz był tego zapowiedzią. Martwi trochę mimo wszystko fakt nieposiadania pomocnika światowej klasy, bo na dłuższą metę może to nie wystarczyć... ale ufam, że Valverde mimo wszystko będzie wykonywać swoją robotę bardzo dobrze.
Oby nadchodziły dobre czasy dla naszej drużyny, włączając w to wyrzucenie naszego Janusza biznesu - Bartomeu :)