- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
4
Zastanawiam się po co taka UEFA czy Barca podpisała kontrakt na wyłączność z KONAMI jeśli chodzi o licencje w grze przecież nawet z ekonomicznego punktu widzenia lepiej zostawić sobie otwartą furtkę i zgarnąć dodatkowy hajs za licencję od EA a pewnie i gracze byliby zadowoleni bo dostaliby w pełni licencjonowany produkt to samo w drugą stronę
1
@Phatro może dali lepszą oferte....
1
@Phatro Pytanie czemu inne kluby zrobiły to samo i podpisały umowy na wyłączność z EA. Konami zapłaciło widocznie odpowiednią kwotę, żeby przekonać Barce.
1
@Tomo_95 Sęk w tym że EA jest bogatsze i byliby w stanie zaoferować więcej za prestiżową LM niż KONAMI a napewno nie wyszliby stratnie gdyby nie było to na wyłączność, co prawda nie wiem jakie pieniądze wchodzą tam w grę ale serio nie wygląda to zbyt mądrze
1
@Phatro No widocznie nie byli w stanie zaoferować więcej. Zresztą różnica w potencjale finansowym EA i Konami nie jest duża, operują w podobnym rzędzie wielkości. Bardzo możliwe, że odpowiednio zdeterminowani Japończycy byli w stanie wyłożyć pieniądze, które EA się nie kalkulowały, a Konami potrzebowało takich licencji jak powietrza.
2
@kylo12 Mega to jest irytujące w Fifie bo PES oferuje przynajmniej możliwość pobrania modów od społeczności na każdej platformie a w Fifie na PS4 takiej możliwości niestety (nie wiadomo dlaczego) nie ma i trzeba ogrywać jakieś bezimienne Puchary Mistrzów do tego co jest dziwne brakuje Klubowych mistrzostw świata na które de facto Fifa z wiadomych względów miałaby licencję